Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • loganele sau vandut in tara noastra cu miile , lumea sa obisnuit cu el ca vechea dacia , frigider , dulap , masina nesigura , vai mama ei , doar buna de carat pe camp ; nu putem noi ,o mana de oameni sa schimbam soarta loganului.

    Comment


    • nu stiu de ce s-a mai facut poll pt 18.10.2009 si 25.10.2009 cand pozele vad ca se fac sambata la intalnire de la polivalenta,parca era vorba de ceva fabrica dezafecata sa iasa masinile in evidenta,eu am sa fac un efort sa vin sambata asta,dar nu cred ca vor fi sanse,pt ca lucrez si nu vreau sa apar la intalnire echipat ca de razboi,ca va trebui sa plec la munca
      nu promit nimic,dar sper sa ajung sambata cu masina coafata la intalnire,singura mea dorinta e sa ma bagati in fata,ca sa pot pleca primul,va multumesc
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • se face si duminica , dar tot la polivalenta ....

        Comment


        • Tot respectul domnilor sunt un membru nou dupe cum se vede si sper sa nu dezamagesc,am sa fac tot posibilul sa ma trezesc si sa aduc si o naveta de bere fara acool:P sunt curios ,si va urmaresc de foarte mult timp ,a venit momentul sa mi iau inima in dinti si sa dau ochii cu voi))

          Comment


          • asta seara careva cineva iese pe undeva cumva ?

            Comment


            • Originally posted by Canto View Post
              Skandal cand se face si la noi asa ceva:P?
              1000 si ceva de masini si 4000 de oameni ... dar un avantaj mare fata de noi ... sprijinul Dacia(Renault)...\


              plus inca o poza dintr-un ziar romanesc...
              Da pai pe ei Dacia ii sustine, noua ne spune ... "ceee ... n-ai spalat tu masina cum trebuie daia e asa ... mars in p**a noastra de aici ..."

              Asa ca ...

              Comment


              • Astazi prezent, in caz ca nu intervine vreo problema.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Prezent!! azi se fac poze la masini..pentruuu baza de date :P Vreau prezenta mare si un exterior curat !!!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Pai ce exterior curat mah....nu vezi ca sta sa ploua ... de 2 zile e spalata natural
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • azi prezent si eu......vin cu prelata pentru orice eventualitate.....ca sa fie mumoasa.......o duc acum la coafor sa-i fac manichiura si pedichiura .....bafta si ne vedem la pozne
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • gmv...azi ne intalnim din 2 motive, destul de importante zic eu (saptamanala + pozatu ) daca nu vrei sa vii cu masina curata e doar probema ta Eu stiu un singur lucru : nu voi face poze la masini murdare !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Corect Jokereeee!!! Cine nu are masina curata, nu poate sa apara in poze!! Este normal ca atunci cand vrem sa facem poze, pt baza noastra de date, poate candva com face o brosura de prezentare, sau altceva.......nu putem sa avem in poze masinile murdare.
                          Cine poate sa inteleaga acest aspect....bine, cine nu, NU va aparea in poze!!

                          Prezent si eu azi, cu masina curataaaa!!!

                          sigpic

                          Comment


                          • sa veniti cu masinile curate....daca reusiti sa ocoliti baltile :P
                            Last edited by NerviiMei; 17 October 2009, 13:17.
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • Astazi prezent si eu.........
                              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                              Comment


                              • Maine la ce ora se fac poze???
                                Azi nu cred ca pot sa ajung ...
                                ABS+ 1.6

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google