Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoase poze nea cozmin,cu toate ca a ploat... am uitat sa iti trag firul la cb era mai bine stateam in masina si nu ma mai udam
    stii tu... HZP ;)

    sigpic

    Comment


    • felicitari baieti ,o intalnire reusita ,sambata dau si eu cu subsemnatul ,nu am fost in capitala zilele astea ,bafta .

      Comment


      • vad ca a iesit bine, defapt cand nu iese bine cu voi ... sry ca nu am ajuns dar am lucrat pana mai tarziu ( ca de asa e la patron si mai ales cand ai responsabilitati in plus ) ... am inteles ca se mai tine unu acum pe 24.10 ...
        P.S. Skandal dak ai timp sa te uiti la masina mea ... am schimbat caucioacele

        Comment


        • Super tare pozele, imi pare rau ca nu am ramas pana la sfarsit dar a trebuit sa plec din capitala noastra . Data viitoare !!
          Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

          Comment


          • Nu-mi place deloc s-o zic, dar v-a zis-o Bezme p-aia cu ploaia
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • super tare si reusita intalnirea,bravo voua ciuda mie,dar sunt la munca,ies tocmai maine din ture,marti si miercuri sunt liber,nu am sa pot veni nici la fulgere,ceva probleme familiale cu batrinii,sper sa ajung si eu sambata care vine,nu promit nimic
              cinste lui thejok3r,mare fotograf omuletul asta!!!
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • foarte frumoase pozele....acum sa le vedem si pe ale lui Alexyno......pacat de ploaie, dar sa traiasca pelerinele bafta
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • Pentru cei mai fideli membrii care vin la intalnire si pe ploaie si pe vant (etc.) ar trebui sa le facem un ''imn'' LCB, ... asta asa ca este sigla ... este forum ... ar trebui si un imn ;)
                  :popa:

                  Comment


                  • Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15, Sala "POLIVALENTA" !

                    deci am trecut la ora de iarna ...

                    Comment


                    • Ce urat !!! Of Doamne, vine ea vara!!!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Da domle....ora 15 ramane. Am sa incerc sa ajung si sambata asta.

                        sigpic

                        Comment


                        • O sa fie fhrumos sambata, asa e la oras, imi place, grade mai multe. Vin cu siguranta, facem poze? Va fi vreme numai buna, sa fim cat mai multi!!
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • haideti sa facem un gratar daca tot e frumos , cine stie cand mai prindem soare.

                            Comment


                            • sambata prezent .....Fof-ule: te sustin in legatura cu ideea ta, acum sa vedem cine se mai baga.....bafta
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • ati avut pana acu vreun sandel prezent..?
                                sandero 1.4 owner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google