Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super poze.. diplome de merit, eleroane peste eleroane, multa cola, sampanie fara alcool, seminte gramada pacat ca a fost asa frig si nu prea scotea nimeni mainile din buzunare.. jokeru la datorie si pe ploaie si pe vant..
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • Multumim pentru diplome.....
      sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

      Comment


      • a fost o intanlire de nota 1000
        multumim jokere pt poze
        sigpic

        Comment


        • da asa este... pacat ca am venit c-am tarziu, de... mai trebue s-a muncim, nene joker un om deosebit si ne incanta cu ploaia lui de poze bravoooo
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • cred ca a fost cea mai numeroasa prezenta intrun sezon de toamna-iarna. Adevarate surprize, de pus in rama. Multumim organizatorilor , multumim fotografului, multumim juriului, multumim comunitatii L.C.B.
            La mai mare, baieti

            Comment


            • Super tare..v-ati distrat.... CLK-ul a absentat... off..
              44 de masini..din cate am numarat eu ..
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • Vreau sa multumesc colectivului LoganClub Bucuresti pentru diploma acordata.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Vad ca v-ati distrat pe cinste, ce de masini si de lume, pacat ca n-am putut ajunge. Diplome mai aveti?
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Foarte multa lume, foarte frig, imi pare rau ca nu cunosc pe nimeni si imi cer scuze ca am plecat asa deodata dar a trebui am avut o problema de rezolvat la ora 17.

                    Comment


                    • Multa multa lumemult frig,mult suc,multe seminte,multe diplome Multumesc pentru Diploma "Pilotul Fara Carnet"........urmatoarea diploma promit ca va fi "Chilotul Cu Carnet"...
                      sigpic

                      Comment


                      • talent de intalnire ), multa luma ,peste 35 de masini La multi ani LCB ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • 1. Super caterinca a fost cu diplomele
                          2. Eu nu am vazut cum este in alta comunitate LC , dar cred ca la noi e cel mai frumos
                          3. Imi pare rau ca nu mi-am luat la revedere cand am plecat, am crezut ca ma intorc repede. M-am intors dar un pic prea tarliu ;)

                          Multam de poze Jokere.
                          No Stress !
                          http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                          Comment


                          • super pozele......multumim mult fotografului.......va pupa tata

                            Comment


                            • A fost super azi, o surpriza neasteptata din partea lui SKANDAL si a lui MARIA POPA. A fost o intalnire de nota 10+++. I'm the FRENCH DRIVER ...
                              sigpic

                              Comment


                              • super intalnirea de azi vb lu PSS mai multi ca in zii de primavara
                                multumim de diplome si sa nu uitam si de poznas ( cosmin)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google