Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super intalnire , super surprize , super titulaturi , super masini .
    ce sa mai .. o zi deosebita ...

    MVP scuze inca o data...ma revansez !

    Comment


    • nu-i problema sefu' eu o sa fiu mai special ) ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Frumos a iesit ....la mai mare LCB !!! Mario si Skandal..felicitari pentru diplome a fost amuzant ..Felicitari...Jokere...multumim de poaze....mare om mare caracter...mai greu pana il faci sa dea putin din casa))))...bafta la "topitoreala"...sa fiti iubiti...bafta
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • o intalnire ff reusita.....multi loganari prezenti, desi frigul si-a facut simtita prezenta si chiar a fost distractie, mai ales cu diplomele.......scuze celor care nu au primit, MVP, ne revansam, si cei care s-au simtit "marginalizati", se stiu ei.........
          speram ca v-a placut surpriza noastra, mai ales nenea Skandal , iar pe viitor sa facem si mai multe lucruri bune......bafta
          nea Jockere....sa ne traiesti pt pozele care le faci......tre' sa punem o vorba undeva pt dumneata
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • Multumiri organizatorilor ... foarte tare ideea cu diplomele ... in nici o comunitate nu m-am simtit asa bine cum ma simt in LCB ... LA MULTI ANI si LA MAI MULTI, tot asa uniti ...


            Respect din partea "ALBINUTZEI CU FLANSE"

            Comment


            • pe viitor particip ma bag si eu .... sunt mai nou...

              Comment


              • "omul naspa. stati acasa mah" ...va saluta ) intr-adevar....44 masini..
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • dap, ce`i frumos e frumos.pacat ca nu am venit si io.

                  Comment


                  • bravo bravo bravo!!!!
                    pacat ca nu am putut si eu veni
                    cinste voua,nebunaticilor...la naiba in puii mei
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • Originally posted by Thejock3r View Post
                      ....intr-adevar....44 masini..
                      Chiar 45...l-ai omis pe pretenul BAC

                      Comment


                      • cred ca ati omis si bimmeru :P

                        rectific, nu a fost omis la numaratoare
                        Last edited by NerviiMei; 13 December 2009, 11:47. Reason: Automerged Doublepost
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • Aproape de incheierea anului am putea spune ca a fost un sfarsit de an foarte agitat pentru club, sedinte foto, interviuri pe la reviste, donatii pentru copii, calendar Logan Club si nu in ultimul rand diplome de merit, pentru care tin sa multumesc oficial colectivului Logan Club pentru diploma oferita, a fost o onoare pentru mine sa o accept.
                          Ma baieti tineti-o tot asa, e un club deosebit si sunt mandru ca fac parte din el, ca dovada si la -10 grade intalnirile fulger sunt cap de tabel pentru club. LOgan Club rulez !!! cu R mare.
                          Last edited by catalinORD; 13 December 2009, 18:25. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Multumesc Cataline multumesc. E greu sa pun in aplicare toate aceste lucruri, dar unde este vointa sa poate, inca o data iti multumesc pentru aprecieri.
                            Tin sa multumesc tuturor carora au facut ca toate acestea sa se implineasca, a fost greu, dar eu imi dau silinta ca sa fim cat mai uniti. Ceea ce imi doresc este pacea mondiala si hrana pentru cei defavorizati, iar ca v-am facut fericiti imi demonstreaza ca ceea ce fac este bine, iar viitorul este din ce in ce mai nepoluat de probleme si dezamagiri.
                            Fericire tuturora. ;)
                            No Stress !
                            http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                            Comment


                            • DA, frumos pot spune, o intrunire plina de surprize, si vreau sa multumesc comunitati Logan Club Bucuresti pt diploma acordata, "Loganistul cu 17 000 de ture ".
                              sigpicBIKER INSIDE

                              Comment


                              • Originally posted by sorin_pss View Post
                                Chiar 45...l-ai omis pe pretenul BAC
                                chiar 46 ,ca si eu am fost omis.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google