Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • K-ul are dreptate Ady, fa bine si vino la intalniri, sambata ora 16
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Ce-ati facut la IMGB nebunilor? Am o vaga banuiala, dar ma abtin pina miine cind se vor face comentarii.

      Comment


      • @ paulic : Am fost la cumparaturi la Metro de la IMGB
        MotorSport pentru 402ml.

        Comment


        • Ady_p , pe forum se scrie ceva si se intelege altceva. Crede-ma ca si eu m-am simtit in plus si vroiam sa renunt la acest club, doar in urma mesajelor prost intelese, de mine, bine-nteles. Pe unii dintre acesti baieti i-am cunoscut, si crede-ma , ca sunt deosebiti.
          Tastele astea sunt de vina. Hai sa ne intalnim sambata viitoare la polivalenta( nu pot eu maine) si sa rezolvam problemele la un suculet fara alcool. N-o sa fii dezamagit.
          Am dreptate, baieti?

          Comment


          • In concluzie ne vedem astazi la polivalenta la 16.00 ca eu nu prea am mai avut timp sa intru pe forum
            sigpic

            Comment


            • http://www.youtube.com/watch?v=fZzZZn_jemA scuze pt sunet

              Comment


              • Salut,
                Avem tricourile astazi ???
                B 44 NWP

                Comment


                • Va salut prieteni mei m-am stikerit pe parbriz :P acum mai am luneta. Are cineva stiker cu loganclub pt spate si poate aduce dupa-masa la intalnire?


                  Va salut
                  http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png
                  B-63-AUI Logan 1.4MPI Laureat + Albastru Mineral stock momentan

                  Comment


                  • Daca nu imi zjunge masina acasa pana in 4 nu cred ca o sa vin ca nu am cu ce!Vine cineva din zona militari?
                    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                    Comment


                    • Salut Stuke, vin eu din militari,eu plec pe la 15:15 de acasa( stau la apusului) daca vrei te astept la piata gorjului ; e bine ?
                      salut.

                      Comment


                      • @miki_stan multumesc mult pt ajutor dar am rezolvat!Daca vrei ne intanlim pe undeva la 15.30!
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Sorry baieti dar nu cred ca pot ajunge astazi...Am sa incerc dar nu promit

                          Comment


                          • Azi vin si eu.
                            Plec in 30 de minute din Drumul Taberei.
                            kAndrrei vii si tu?

                            Comment


                            • Din pacate nu am putut sa ajung desi vroiam foarte mult sa vin si eu acolo.
                              1.5 dc

                              Comment


                              • Hmmmmmmmmmm SONIA CRISTINA, marfa intalnirea.
                                Sonia mai vine si sambata viitoare ? , Stie careva din voi cu care a stat mai mult de vorba un nr de tel sau id de mess. Oare ce masina ia placut Soniei mai mult ? Aia prima in care sa urcat ?
                                Imi cer scuze pentru ce am facut pe acolo nu a fost frumos din partea mea, dar e bine ca nu am atras atentia, a fost doar din curiozitate cu 16v sa vad ce poate.
                                scuze scuze scuze scuze scuze scuze scuze scuze scuze scuze scuze scuze
                                Nu se mai repeta promit Nu se mai repeta promit Nu se mai repeta promit
                                MotorSport pentru 402ml.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google