Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pt. sinx - exagerat, o poza cu mine? lasa sinx sa ma tineti minte de aceea am pus o poza cu mine sa stie lumea cine a facut poze.
    - un scaner? e legal frate sinx!, am voie sa scanez dar nu am voie sa difuzez cu mai mult de 5 persoane, asa zice legea.
    - eu nu comit ilegalitati, de 22 de ani conduc, am peste un milion de km.condusi si nu am un accident facut de mine si nici o amenda sau vre-un punct.
    - iar banda de derbedei!?!?!? eu nu vad asa ceva ci doar niste oameni simpli, retrasi, nu facem mizerie, nu urlam si nu ne manifestam ca haitele din padure.
    - skandal a venit printre ultimi, de aceea e pe la sfarsit.
    - ideea e ca trebuiesc facute poze, chiar si filmulet si difuzate ca sa vada lume, ce, unde, cum si cand, asa putem sa-i atragem si pe ceilalti la intalnirile noastre, asa putem sa fim cat mai multi si uinti.
    lipsa text

    Comment


    • Bleizer , ti se pare ca suntem cam putini ? ! Prefer putini si buni decat multi si de calitate proasta !
      Nu am nimic de obiectat in privinta pozelor si-a filmuletului. Multumesc ca mi-ai luat locul si ai facut-o bine !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Si eu sunt suparat, pe mine nu a vrut sa ma pozeze.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • nici eu n-am luat niciodata amenda, nici macar un punct ! de km nu mai zic )

          Comment


          • - salve Thejock3r!, nu tin locul nimanui ci doar completez o mica bucurie si pentru altii, poate cand nu esti tu, sunt eu!, cand nu sunt eu, esti tu si cand suntem amandoi....auuu!, e de belea!, ba nu, ne pozam unul pe altul!!!
            - iar pe B-64-MVP si pe Doc, nu v-am vazut, trebuia sa ma anuntati, veneam cu drag si la voi.
            - va multumesc si eu voua si vin si sambata asta cu cafelina in portbagaj
            lipsa text

            Comment


            • sambata asta o sa lipseasca destul de multi datorita regionalei de la BV
              -eu imi anunt de pe acum neparticiparea
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • nu va mai intepati ma intre voi...a pus omu o poza la final de parca a pus o poza cu un bmw pisicutza `93.
                calm , ca nu e bine

                Comment


                • Bleizer...m-ai inteles gresit ! chiar a fost bine ca ai facut poze ! nu am nici o problema. Poate ca termenul de "tinut locul" a fost mai dur sa zic asa, dar n-am nici o treaba ! felicitari !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Originally posted by Bleizer View Post
                    lasa sinx sa ma tineti minte de aceea am pus o poza cu mine sa stie lumea cine a facut poze.
                    Aici nu suntem ca sa ne laudam ce si cum... care face, care drege. Vrei sa iesi in evidenta? Contribuie pentru casa de copii, si nu ma refer financiar... ma refer cu munca fizica... dus si carat alimente, alergat dupa rechizite, participa in numele clubului la o competitie si adu in Bucuresti o cupa, participa la o expozitie si scrie mare nickul pe masina si sigur o sa stie lumea cine esti. In momentul asta imi vine in minte doar masina lu` Dany la Iasi cand a aparut la start cu numarul pe fata DSIGN. Mi s-a parut genial... dau la pariu ca toti stiau cine e.

                    Am atatea poze cu clubul de la jocker, rebe, dada si toti ceilalti incat nu ma intereseaza cine a facut pozele... sunt toate la gramada si reusite si mai putin reusite. De filmulete nu mai zic...

                    Originally posted by Bleizer View Post
                    - eu nu comit ilegalitati, de 22 de ani conduc, am peste un milion de km.condusi si nu am un accident facut de mine si nici o amenda sau vre-un punct.
                    Irelevant... probabil ca asa o sa fim toti peste ceva timp.

                    Originally posted by Bleizer View Post
                    - iar banda de derbedei!?!?!? eu nu vad asa ceva ci doar niste oameni simpli, retrasi, nu facem mizerie, nu urlam si nu ne manifestam ca haitele din padure.
                    1. mizerie se face de fiecare data... traiasca Nutline.
                    2. cred ca nu ai prins o seara in care se ridica portbagajele de la masini si urla muzica.
                    3. retrasi? se contrazice cu principiul enumerat de tine mai jos unde spui ca trebuie sa ne vada lumea, etc.
                    4. Nu m-am referit la genul ala de derbedei... asa cum eu nu stiu ca scanerul este legal sunt convins ca nici 99.99% din cei care vad filmuletul nu stiu si deci ramane in picioare teoria mea.


                    Originally posted by Bleizer View Post

                    - skandal a venit printre ultimi, de aceea e pe la sfarsit.
                    Glumeam... dar totusi in al doilea filmulet nu vad de ce i-ai dat mai multa atentie intorcand masina cu susul in jos... in contextul in care le-ai intors selectiv, pe cateva mai ''importante''.


                    Originally posted by Bleizer View Post
                    - ideea e ca trebuiesc facute poze, chiar si filmulet si difuzate ca sa vada lume, ce, unde, cum si cand, asa putem sa-i atragem si pe ceilalti la intalnirile noastre, asa putem sa fim cat mai multi si uinti.

                    Bleizer tin sa-ti aduc aminte ca ai userul cam de 1 luna iar eu il am fix de 32 de luni. Banuiesc ca stiu cum stau lucrurile pe aici. La intalniri vin rar si probabil ca nici nu ma cunosti insa atunci cand a fost nevoie nu am zis niciodata nu, skandal poate sa confirme. Cei care vor sa se integreze in comunitatea Logan Club sunt bine-veniti insa sincer prefer mai putini si oameni de comitet decat duzine de oameni de umplutura... Nu atragi pe nimeni cu un clip facut din 10 poze.
                    Cat despre faptul ca suntem sau nu uniti... treaba asta e relativa si totul are o limita...







                    In concluzie, sper sa nu iei totul personal intrucat nu am nimic cu tine ca persoana ci nu sunt de acord cu unele postari si eventual cu atitudinea ta forumistica. Daca astepti sa primesti laude pentru faptul ca faci poze, sper sa le primesti daca le meriti... daca nu lasa pe altul sa faca... unul care nu are nevoie sa stie lumea ca el face pozele... unul care nu-si cere dreptul de autor.
                    Daca vrei sa faci ceva util pentru forum, pentru Logan Club si in special pentru gasca de loganisit bucuresteni, fa-o fara a avea pretentia sa primesti ceva in schimb, fa-o pentru ca iti face placere, fa-o si ramai anonim.

                    PS: de ce mi-ai lasat mesaj pe pagine de profil?Nu de alta dar nu are nici o logica si ma simt nevoit sa il sterg. Sau cel putin sa ma rog de cine trebuie sa il stearga. Imi pare rau ca nu pot raspunde instant dar lucrez si din pacate am un program mai nasol... de asta nici nu prea trec pe la intalniri.


                    Aceste fiind spuse, iti doresc o seara buna!
                    Last edited by sinx; 23 February 2010, 01:19.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma, data viitoare vin si eu...Daca nu ma trageti in poza sau in film, va fac injectii si va dau ban...
                      Pai ce mama dracului

                      Incetati cu cearta, pai se poate?

                      Bleizer: imi place fierbatorul, genial.

                      Comment


                      • domnu' sinx... cu mare parere de bine, te sustin in ceea ce ai zis . Nu mai dau quote ca o sa fie o pagina de 5 metri....)). Hai cu bila...

                        domnu' blaizer... nu ai gasit bine locul ptr reclama... keep looking . Fotografii nostri, sunt ptr. si mai ales...in club. Nu te cunosc personal, deci...nu comentez mai mult...poate o sa ne vedem la vreo intalnire. Si eu, ca sinx, am un program tampit rau si nu pot sa ajung.

                        Tot ce ti-am spus eu si colegii mei de pe LgnClb, nu o lua in nume de rau...

                        Si app.... De ce ai condus fara permis? ) Citat: "Am permis de 22 de ani si xxx km"....La varsta apare 39 de ani...deci ai inceput sa conduci la 17 ani...sub varsta legala
                        e-mail: office@stickere.info

                        Comment


                        • haideti sa o lasam asa cum a cazut , de preferat ca discutiile sa nu duca mai departe decat titlul thread-ului , bleizer daca mai ai totusi ceva de zis , te rog sa o faci pe PM , a nu se interpreta aceasta discutie ca fiind : intepaturi sau cearta . aceste discutii sunt benefice pentru cei care vin in club si dornici de afirmare fac greseli. asa cum am scris in posturile anterioare , de admirat munca si ideea de a face un film , dar am cerut mai multa atentie la " fineturi " , fara hazardare si aruncare de reclama in intalnirile saptamanale .
                          ms pentru intelegere , orice post care nu va face subiectul intalnirii saptamanale , va fi sters .

                          Comment


                          • cred ca o sa ajung si eu sambata
                            Last edited by skandal; 23 February 2010, 17:12.

                            Comment


                            • ANUNT !

                              se pot incepe comenzile la stikere pentru bucuresteni , va rog sa luati legatura cu skandal sau mario popa , pentru achitare si comanda ,
                              set 15 lei sau sigla 7 lei , LOGAN CLUB 5 lei si www-ul 3 lei ...

                              Comment


                              • Pune aici sa vada toata lumea...
                                Cu ce te calc domnu` pe nervi? Cu faptul ca am zis ceva ce este perfect adevarat?
                                Cat despre amenintare... asa om... asa mijloc de intimidare.

                                ]Rog pe cei in masura sa ia atitudine impotriva colegului nostru ''irascibil''.
                                Intru pe forum din placere si asa vreau sa ramana... nu am chef sa imi stric ziua cu unu` si cu altu`
                                Attached Files
                                Last edited by Cezar; 26 February 2010, 22:21.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google