Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu cred ca vin aziii.........am o racealaaaa
    sigpic

    Comment


    • daca vin la intalnire imi poate face si mie cineva o diagnoza? fac cinste. nu am mai facut de mult si as vrea sa vad ce mai zice masina. Salut.

      Comment


      • Stati ma acasa ca vine Mosu'.Impodobiti bradu',etc...a venit iarna!
        sigpic

        Comment


        • Poate ajung, nu garantez. Lenea astazi este mai mare decat credeam.
          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

          Comment


          • astazi nu ajung la poli!

            Comment


            • Salut
              Vin si eu la poli
              sigpicMCV Laureat 1.5 Dci 7 locuri

              Comment


              • prezent azi..
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • azi absentez! rog sa ia cineva aparatul la el....mersi!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • stig nu vine ?

                    Comment


                    • cine e stig ???
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Ajung si eu. Tzac pac.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • prezent si myduuuuu

                          Comment


                          • Am ajuns si eu acasa, dupa ce am trecut mai intai pe la Polivalenta.. O zi frumoasa, o actiune reusita, multi copii fericiti, multe zambete, Mc, Polivalenta, ninsoare cat cuprinde..

                            Din pacate ziua s-a terminat urat pentru mine, avand in vedere ca mi-a fost retinut talonul pentru, citez: "zgomot peste limita admisa a sistemului de evacuare".. asa ca aveti grija pe unde mergeti.. ca oricat de frumos ati vorbi in cel mai bun caz nu va luati amenda (cazul meu).. dar tot trebuie sa puneti la loc tevushca aia mica..

                            sa vedem cum fac sa scap fara modificari
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • viperutule dak mai asteptai 20 min aveai talonul in buzunar,knd am plecat eu nu mai era nici un militian.ghinionul bafta sa il recuperezi

                              Comment


                              • deci nu pot sa cred, zici ca au innebunit gabori astia, pe mine aseara m-au oprit fara nici un motiv, i-am facut cu ou si cu otet, ca stiam ca nu au de ce sa se ia, eram 100% in regula, pana si becurile de la semnalizare pe spate le-am pus galbele(prieteni de la brasov stiu ), si nu cred ca e ceva normal sa te opreasca fara motiv, la mine e a 3-a oara cand ma opreste in 2 saptamani, si nu am toba, jantele puse, leduri albastre sau alte chesti.. Ne pare rau viperutzule.
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google