Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu cred ca o cheama sony nuts station 4 )
    http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

    Comment


    • Terminati ma cu ea.. Iar cine nu a fost sa se abtina.. E o frumusete de care nimeni nu a stiut sa se bucure... Asta e de subliniat.. Iar cand i-am spus ca intalnirea noastra viitoare e duminica ati sarit cu gura pe mine..
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • Originally posted by b45gao View Post
        Fratilor eu si bunul nostru prieten "Eminescu" am fost la ITP.A fost super tare ,am ras ,ne-am distrat ... A fost super ok.Pacat ca ne-am despartit cand inca mai aveam de facut atatea impreuna.Ce pot sa spun ... La plecare mi-a siruit o lacrima in coltul ochiului dar totul a fost pentru un scop nobil...

        Ai fost cu "Eminescu" la itp?! Adica 5 clone ale lui "Caragiale". ?
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • TERMINATI odata cu situatia aia! Incep sa ma enervez pe bune. Gluma e gluma, dar las-o balta!

          Comment


          • Cred ca de masina mea s-a indragostit Sonya...Am id ptr cine este interesat. Nu stiu ce sa fac, sa vin cu ea sambata la Mioveni? Imi e teama ca ma abandoneaza ptr Tweety
            Last edited by felixb; 16 June 2008, 22:52.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Pai de ce ma felix pt mine...Nu sunt eu ala macho...
              Adu-o!!!

              Comment


              • HAI SA STABILIM O PLIMBARE LA MIOVENI ptr sambata sau duminica(imi este indiferent) . Care te bagi?

                1)Felixb
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • hai ma avionule ca nu e cazul sa faceti caz din asta...Lasati cearta si hai la Mioveni.

                  Comment


                  • Mai baieti... Vad ca de cand lipsesc de la intalniri vad numai certuri, liniute... Etc.... Ce se intampla cu voi ?

                    Comment


                    • Cine a zis ca o femeie poate dezbina orice a avut dreptate . Acum ati ajuns sa va certati din nimic . Haideti sa stabilim in mod civilizat cine unde si cand mergem .

                      Comment


                      • @avionulnegru :nu mersi, daca vroiam eram demult....
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Originally posted by felixb View Post
                          HAI SA STABILIM O PLIMBARE LA MIOVENI ptr sambata sau duminica(imi este indiferent) . Care te bagi?

                          1)Felixb
                          2) TheJock3r
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • 1. Felix
                            2. Thejok3r
                            3. Paulic
                            Atentie. Sa se abtina in a vota cei care se stiu ca pe ultima suta de metri dau inapoi, ceva de genul; stiti,eu nu mai pot sa merg pentu ca a intervenit ceva, si-a rupt gaina piciorul.

                            Comment


                            • @Paulic: "si-a rupt gaina piciorul"
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • @Paulic: "si-a rupt gaina piciorul". Asta chiar nu o stiam.
                                Eu nu ma trec pe nici o lista, daca vin, voi fi acolo, daca nu vin, nu vin.
                                Last edited by vitriol; 17 June 2008, 11:11.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google