Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta nu e scuza! Daca eram in locul tau, imi dadeam demisia si tot veneam.
    Misto rau azi, din toate punctele de vedere!
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • frumos astazi,multa lume(interlopa),seminte,apa aro,copilasi(sa va traiasca) si caterinca cat cuprinde!deci gata...ca nu mai am inspiratie!

      Comment


      • multa lume interlopa... si niste limbrici...
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Matheo poti sa bati din palme frate ?
          noroc cu jokeroo.....si inca ma mai gandesc sa-ti fac tie punk-ul ala
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • multumesc de ajutor skandal cu statia si ceilalati cu suportul moral. ne mai auzim.

            Comment


            • frumoasa intalnirea, imi pare rau ca am lipsit. Multe noutati, pch-ul jante, viperu arcuri, matheo bandaj, ggi la reparat,alex dungi unicat, bebei la greu si in sfarsit poze de la jokeru'. Bravo LCB ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                frumos astazi,multa lume(interlopa),seminte,apa aro,copilasi(sa va traiasca) si caterinca cat cuprinde!deci gata...ca nu mai am inspiratie!
                Originally posted by bezmeticu View Post
                multa lume interlopa... si niste limbrici...
                Postati unu dupa altu' sa nu va pierdeti sau cum ????

                V-ati vorbit pe mess ?

                M V P vin-o la intalniri frate ca e greu singur , greu rau "dusmanule"
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Salut,

                  Si eu am fost pentru prima data ieri, m-am simtit foarte bine si voi incerca sa vin de fiecare data cand se tin intalnirile.
                  Cine ma poate ajuta si pe mine cu un sticker de parbriz ?
                  Cateva poze si de la mine :
                  Attached Files
                  1.5 dci/1.5 dc 65cp/85cp B-49-DYM/B-700-DYM

                  Comment


                  • dimitrie ca sa beneficiezi de stickere trebuie sa vi la intalniri
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • si sa cotizezi la skandal . Dar pentru stickere DimSport cum trebuie facut? ca remapare am si eu la DOC.

                      Comment


                      • bai "individiosilor" daca va mai luati de Jean, aveti meci greu cu verziturile ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Cum sa se ia lumea de Jean ... doar vad toti ce chiparos e ... ieri nu mai putea de frumusete

                          Comment


                          • @dimitrie: trebuie sa vii la intalniri ca sa primesti stickere.
                            Last edited by skandal; 25 April 2010, 17:49. Reason: Automerged Doublepost
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Foarte tare, foarte frumos, data viitoare cand voi ajunge si eu, o sa vin mai devreme si sa ma apuc de rupt bilete pentru parcare. Sigur voi face ceva maruntis la cate masini sunt )
                              :popa:

                              Comment


                              • la cate parcari sunt acolo, gasim noi una fara plata. oricum serios vorbind, va dura ceva pana primesti stickerele. o sa-ti povesteasca skandal ce si cum: trebuie sa ai un stil curat, uniform, fara sorcove, croame in exces. poti lua un exemplu minunat chiar dintre masinile noastre: fie stock si intretinute frumos, fie cate un upgrade , fie tinzand spre racing/circuit, fie show. n-are rost sa scriu exemple ca as scrie aproape pe toti care vin la Poli, plus altii care nu vin. Sa porti insemnele Logan Club este o mandrie, dar si o responsabilitate. Un act nesabuit in trafic va lasa o pata pe numele clubului. Un gest frumos va fi trecut ca o mandrie si de ce nu, reclama. cu totii ne-am inscris din mandrie ca avem Loganele..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google