Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doc - din pacate nu cred ca va fi ceva in seara asta... cel putin asa am inteles de la poli ...

    A fost frumos azi s-a glumit, s-a ras, s-a exagerat ... samd. MCD-ule am patit-o si eu cu zapada cand mi-au udat toate actele din portbagaj, apa pe cablurile de la statie samd... dar deh pana la urma este bine ca nu s-a stricat ceva .
    Last edited by Canto; 26 February 2011, 22:00.
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • lasa ca la MCD, din pacate s-o exagerat nitel la sfarsit...una bucata mare de bulgare a sunat asa de urat in tabla masinii, ca sincer credeam ca va ia la alergat pe-acolo
      inca ma doare capul de la cat am stat in frig si am dat cu picioru-n mingea aia
      si a fost nice si la pizzerie :P
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • Da mah ..si una bucata minge direct pe plafonul masinii pe mijloc..cum o fi sunat si la mine cu centrarea aia fenomenala a lui Fofu si mingea a cazut direct de la vreo 10 metri cu viteza direct pe plafon

        Comment


        • auzi nenea nu evitam un subiect..... fof poate ca nu a vrut sa dea intentionat pe masina ta..putea sa cada mingea pe oricare masina aflata in parcare....asta nu exclude faptul pe care voi la-ti facut.....
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • A fost frumos rau ieri, caterinca, fotbal, si multa zapada.
            Din pacate s-a cam exagerat la sfarsit cu masina lui Dan, a fost masina cea mai bulgarita si nu i-a priit prea bine.
            @Dane: eu personal, imi cer scuze pt ce s-a intamplat si sper ca asa ceva sa nu se mai repete pe viitor.....si hai sa nu se intample ceva rau, desi au fost niste jocuri copilaresti duse prea mult la extrem.
            O zi buna tuturor.
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • Chiar daca eu nu am participat la acea bataie cu bulgari la MCD, dar mi-am luat-o , voi cotiza si eu pt oglinda lui ( doar e fratili meu ).
              Lista ramane deschisa, dar posturile le voi sterge. S-a inteles ce ati vrut sa spuneti fiecare si acum sa revenim la ceea ce trebuie sa facem.

              Cheta reparatii MCD:

              1...Ivan Marian
              2...Bolo
              3...Parvu
              4...Viperu
              5... Mario
              Last edited by Mario Popa; 28 February 2011, 19:48.
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • tati pentru cei care s-au bagat in oala aiurea eu, personal le tin parte nu au dece...asa eu am cotizat pentru voi....mario(fratilii meu ) avem noi timp sa ne facem socoteli dai tu mai dau si eu si tot asa...doar la noi conteaza veselia
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • Salut. Vreau sa iau si eu legatura cu baiatul ala cu vanu, ma pute-ti ajuta va rog.

                  Comment


                  • vine careva maine?

                    Comment


                    • cred ca vin si eu ...
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • o sa dau si io o fugaRazvane daca ai gasit consola aia de la schimbator poti sa mio aduci?

                        Comment


                        • am si uitat de ea. dar vii sigur pe la 3, sa nu ard gazul degeaba

                          Comment


                          • ajung si eu maine la 3 :P
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • sper sa ajung si eu azi ...sa luati aparate sa faceti poze )
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                              Simply Stance

                              Comment


                              • iau eu sapuniera mea un canon 470

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google