Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa ma bata mama un sms sau tel n.am primit...

    Comment


    • Geo eu am numaru doar a lu skandal.
      Voi ar trebui sa aveti ca sunteti mai vechi.
      eu am avut noroc ca am vazut postat pe net.
      B 51 PWW - Loganist.

      Comment


      • Multumim fotografului

        Comment


        • am batut o ora cu metroul si ratb-ul...si ajung sa luam teapa...no comment...
          nu-i bai, ca tot nu mai am masina, cred ca va fi o scuza sa nu mai ajung la intalniri ;)
          seara buna
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • baieti hai sa mutam discutia pe chat

            Comment


            • Pozele de la concursul din weekend-ul asta unde se vor gasi?
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • inca nu s-a facut concursul vipere. daca te pui bine cu mine..si voi fi maine prezent...ti le voi da personal
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • le gasesti la intalniri anuntate/neanuntate vip3rutzu
                  B 51 PWW - Loganist.

                  Comment


                  • Acum exagerati si voi, serios vorbind! Daca la Poli era plin, normal ca s-a ales o alta varianta...
                    Sa zicem ca nu aveti acces la net, corect, dar numerele celor din club le aveti... Ce era acum ca unul din Organizatori sa se puna pe sunat tot clubul?... Ganditi si voi un pic situatia inainte de a va ofusca!

                    Parerea mea!
                    Event planner

                    Comment


                    • au mai fost situatii de genu cand a fost aglomerat la poli si tot acolo sa tinut , chiar daca uneori faceam juma` de ora de jos pana ajungeam in parcare.
                      pe viitor tot asa ar trebui sa facem.
                      plus ca intalnirea este de la ora 16:00 , nu la ora 16:00 , nu la 15:00, ca nu e ora de iarna.

                      Comment


                      • la ora 15:15 eu eram la poli, toate parcarile erau goale dar blindate cu masini, nimeni nu intra. Acolo unde ne intalnim noi erau singurele 2 parcari pe care le puteam folosi, iar la ora 15:15 nu era nici macar un loc, si cand eu dadeam ture pe acolo lume tot venea si parca pe iarba, intre copaci, aproape in parc si chiar si unde ne-am tinut sedinta foto.
                        Dupa ce am vazut astea am vorbit cu oameni din organizare care se perindau pe acolo si cu bodiguarzi si au zis ca in parcari nu se intra ca sunt asteptate 40-50 de echipe, fiecare cu autobuzul sau. Una e cand e aglomeratie ca vine lumea in parca sau la un show una e o asemenea amploare. Noi nu am avut loc la 23, ma indoiesc ca aveau loc 25-30 de masini la polivalenta decat fiecare sa parcheze pe unde apuca, daca apuca.

                        In ceea ce priveste organizarea, atata vreme cat nu era nimeni puteati sa dati un telefon sa vedeti ce si cum, ca totusi fiecare are 1-2 minute pe abonament. Eu am dat 7 telefoane si 25 de mesaje, la persoanele pe care le aveam eu in agenda.

                        Daca vreti sa dati vina pe cineva, dati vina pe mine dar altadata nu mai plangeti ca nu aveti loc, iar in ceea ce priveste in trecut ne-am inghesuit si s-au mai amanat chiar pe ultima suta de metrii, nici macar cu jumatate de ora inainte si nu s-a facut atata tevatura...
                        Last edited by Canto; 5 June 2011, 01:12.
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • Pe viitor ne putem consulta cu lista lor de evenimente in vedere reporgramarii intalnirii in alta locatie cu cel putin o zi inainte.

                          Comment


                          • baieti si fete mai sunt alte zile de sambata in anii ce vor urma,asadar daca nu ne-am intalnit cu toti in una din ele, ne vom intalni in celelalte .
                            Ps. erau locuri sa ne inghesuim un pic ,asteptam sa vad KYS-ul live ,poate data viitoare .

                            Comment


                            • Ca sunt bune sau sunt rele cu toti tre sa trecem prin ele si sa nu ne suparam.
                              Sa intamplat asta este.
                              Bine ca na fost nimeni singur nici la poli si nici la 23.
                              Am fost prezenti in doua locati diferite.
                              Bafta LCB
                              B 51 PWW - Loganist.

                              Comment


                              • treaba e simpla, intalnirea saptamanala stiu ca se tine la polivalenta si daca intervine ceva atat de "in scurt" consider ca de la ora 15.15 pana la 16 cand isi fac aparitia majoritatea membrilor se putea sta in zona si nu organizat ad-hoc intalnirea in alta parte! nu o spun in nume de rau dar am pretentii de la tot ce inseamna LCB si pe viitor trebuie evitate astfel de situatii

                                gata cu chatuiala ca dam de lucru moderatorilor si cica in weekend nu sunt platiti ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google