Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a trecut la ora de vara, incepand cu ora 16:00

    Cica azi se joaca meciul de handbal, OLTCHIM-GYOR, ORA 18:00. Daca in caz ca nu e nimeni la locul stiut, mergeti la roata mare.

    Comment


    • Citat ...
      Urmăriţi în direct pe Onlinesport.ro, sâmbătă de la ora 18, manşa tur a semifinalei Ligii Campionilor dintre Oltchim Râmnicu Vâlcea şi formaţia maghiară Gyor. Meciul se dispută în Sala Polivalentă din Capitală în prezenţa a peste 5000 de spectatori.
      Daca sunt peste 5000 de spectatori plus VIP-uri,reporteri ,televiziuni garla,,sigur o sa fie jaleeeeee cu parcarile si traficul blocat.
      Eu zic sa ne vedem de treaba in alta parte ca nici la roata nu o sa ai loc,,ca acum numai este BabyExpo,Concursuri de dans sau Adunari ale Pocaitilor
      Last edited by Ivan Marian; 6 April 2013, 10:02.

      Comment


      • Nu se muta locatia, a mai fost treaba asta o data, sti foarte bine ce a iesit.

        Comment


        • Da,,dar atunci a fost mutata in ultima ora si nimeni nu a stiut mai de dimineata.
          Plus de asta..nu a mai fost meci de handbal la Polivalenta de asemenea anvergura.
          O sa fie parcarile rezervate pt autocarele echipelor,VIP-uri,,care de televiziune,,politie,jandarmi,etc...deci o sa fie jale,,acum faceti cum vreti.
          Last edited by Ivan Marian; 6 April 2013, 10:16.

          Comment


          • Originally posted by CataFOF View Post
            S-a trecut la ora de vara, incepand cu ora 16:00

            Cica azi se joaca meciul de handbal, OLTCHIM-GYOR, ORA 18:00. Daca in caz ca nu e nimeni la locul stiut, mergeti la roata mare.
            Bine ca a venit VARA.
            Gasim noi locuri.
            Prezent azi.
            B 51 PWW - Loganist.

            Comment


            • E militie jos, au garduri puse, nu se poate urca,cred.

              Comment


              • pana la urma se tine la poli?
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Deci vin cu bicicleta!!!
                  B 51 PWW - Loganist.

                  Comment


                  • deci cum facem ??? unde si cum ne intalnim?

                    Comment


                    • Daca si numai daca nu se poate urca la poli, eu zic sa ne vedem in parcare la Biblioteca.

                      P.S. Doar in cazul in care nu ne lasa militia sa urcam!
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • vitriol daca e te sun sa aflu unde ne intalnim, eu plec cu niste treaba si o sa ajung direct acolo

                        Comment


                        • Eu, MCD si Bobina suntem aicea. parcati la Brancoveanu.
                          B 51 PWW - Loganist.

                          Comment


                          • multam de poze beaubere ! Sanatate tataaa !

                            Comment


                            • Si bicicleta mea?
                              B 51 PWW - Loganist.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google