Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by fica View Post
    -Marfa rau intalnirea de azi ,noroc cu Paulic ca ma trezit si pe mine.
    -Vreau si eu bodykit cum are Darksid3 la Loganu lui galben.
    -Aveti Metro in Constanta , ca sa mergem la cumparaturi pe la voi ?
    Cum fica...Eu te-am sunat primul pe la 15.20 cand inca eram pe autostrada...Si doar ce te trezisem.Adica ai mai adormit si dupa telefonul meu? ))
    pe unde ai umblat de dormeai atat de profund?....
    Apropo...Imi cer scuze pentru mica intarziere si promit ca nu se va mai intampla...(nu am anticipat ca se va merge atat de greu pe A2)

    Originally posted by SUPERCAR View Post
    Da...Asa ma gandeam si eu sa veniti intr-o sambata sau duminica dimineata si sa stati pana seara in constanta,mai facem si cate o plimbare prin toate statiunile....Poate si cu o mica vizita la bulgari
    Supercar...Voi cand aveti intalnirea oficiala?
    sambata? Duminica?
    Last edited by NerviiMei; 29 June 2008, 16:10. Reason: nu mai posta consecutiv, exista posibilitatea sa citezi mai multe persoane si sa la raspunzi intr-un singur post. Noroc ca nu ne putem da warn intre noi, ca-l incaltai.
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • Salut,
      Cine vrea sa vina la cumparaturi la METRO Constanta ma gaseste acolo.
      Sunt detasat o luna acolo (metro 2 Sos. Mangaliei nr.211
      ). NON STOP.
      Aveti o pila
      B 44 NWP

      Comment


      • Originally posted by kAndrrei View Post
        da, si pe mine erai sa ma lovesti cand intrai pe aleea care urca la polivalenta.
        mai noi am venit la intalnire nu la nascar....Kandrrei nu cred ca a fost cu intentie...

        Originally posted by dukone View Post
        Vremea frumoasa si multe masini azi la intalnire.
        vremea a fost frumoasa....A tinut cu noi....Imi place...Se poate baieti

        Originally posted by PAULIC View Post
        Hai ca incepe sa fie ca in vremurile bune. Cred ca deja simbata viitoare vom fi peste 35 de masini.
        paulic...Vrem sa se ajunga la 50 de masini si 2 parcari...Se ve putea.Ai sa vezi
        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

        Comment


        • Aveti cu ce bah...Aveti minunatia aia galbena...

          Comment


          • Originally posted by fica View Post
            -Aveti Metro in Constanta , ca sa mergem la cumparaturi pe la voi ?
            Sunt vreo 2 Metro,un REAL,un Selgros,un Carrefour,Kaufland...Cred ca iti ajung

            Comment


            • Originally posted by laur200445 View Post
              Bogdane..Poate data viitoare apari si tu
              care din ei eu am fost ! Am fost cu ABC-UL MEU ROSU
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • @crisneg sa nu uiti de comanda pentru stickerele mici, cele cu www.Loganclub.Ro
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • Originally posted by Thejock3r View Post
                  Ehh..Am facut ce am facut..Si am ajuns la prima intalnire de la Polivalenta ! Mi-a placut mult ;) .Cateva poze de la mine..:
                  PS. Parca masina mea arata mai bine acum cu stickerul LC
                  NUmai bine baieti !
                  intradevar acum arata mai bine cu stick-ul LG doar este pus de un rac de mare (cristi )hehe
                  bafta pe sambata viitoare
                  poate venim intr-un numar mai mare..
                  Last edited by crisneg; 29 June 2008, 23:41.
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Originally posted by bobbyred View Post
                    care din ei eu am fost ! Am fost cu ABC-UL MEU ROSU
                    Este vorba de Bogdan(avionul negru) care nu trebuie sa astepte invitatie din partea nimanui. El face parte dintre noi de atita timp.

                    Comment


                    • Originally posted by ady_p View Post
                      @crisneg sa nu uiti de comanda pentru stickerele mici, cele cu www.Loganclub.Ro
                      Ady_p...Deocamdata fac tot posibilul sa obtin stickerele...Dar baiatul care ni le facea...E in concediu acum...Pana pe 1 august. E posibil sa le obtin pana atunci...Dar nu promit
                      Numai bine
                      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                      Comment


                      • Crisneg, ai luat legatura cu Wolf. El face stichere.Cautal in posturile din urma si dai pm.

                        Comment


                        • Buna seara , am vb cu crisneg in leg cu stikerele, vedem , eu pe 4 ma duc la munca si sper sa reusesc sa rezolv problema, promit sa fac 30 sa aveti cu totii
                          http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                          Comment


                          • Eu nu prea am reusit sa mai ajung la intruniri ca nu ma lasa fimiu sa plec in week , parc si iarasi parc , dar cred ca data viitoare il i-au cu mine ca e FAN LOGAN
                            http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                            Comment


                            • Originally posted by PAULIC View Post
                              Crisneg, ai luat legatura cu Wolf. El face stichere.Cautal in posturile din urma si dai pm.
                              Da paulic...Dupa cum vezi am vorbit cu cristi. Daca nu se poate....O sa iau legatura cu keanurev dar acolo dureaza...(fabricare....Expediere prin posta...Ridicat de la posta).
                              sper sa ne rezolve cristi_wolf
                              Numai bine!!!
                              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                              Comment


                              • Originally posted by cristi_wolf View Post
                                Buna seara , am vb cu crisneg in leg cu stikerele, vedem , eu pe 4 ma duc la munca si sper sa reusesc sa rezolv problema, promit sa fac 30 sa aveti cu totii
                                Multumesc de raspuns Cristi. Sper sa vada toata lumea postul tau.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google