Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu incerc pe 4 sa vad , poate-l prostesc sa imi dea parola de la pc sau sa vina el la munca daca nu e plecat din Bucuresti sa mi le faca , ca vreau sa-mi faca si mie niste chestii pt masina, vineri pe data de 4 iulie va dau raspunsul pe forum, eu sper sa fie ok si sa le pot face ca nu vreau sa dezamagesc pe nimeni
    http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

    Comment


    • -@ SUPERCAR ; Viorel73 -La Metro in Constanta la cumparaturi - ma refeream la alt gen de cumparaturi, adica cine ajunge primul la magazin , distanta fiind de 400m. (nu putem scrie chiar tot, doar cu subinteles). Nu e o problema asta ca oricum venim la voi , dar mai intai de toate sa se stabileasca ceva sigur si vom venii cu cea mai mare placere , cum am fost si la Mioveni

      - @ Paulic - Parca si tu aveai o dacie cu kit de 3000GT ,Dacia aia cu trifoiul rosu in fata, care la vremea aia d'abia erau 2-3 in tara.

      - @ Crisneg -Paulic ma sunat pe la 15.00, dupa aia tu Cristi , la care din nou Paulic la 16.00, si tot dormeam, .in final am ajuns si m-am simtit marfa rau

      - @ b45gao - nu stii ca asa se intampla mereu , vrei sa pleci dar nu poti din cauza celorlalti care sunt de un ambient foarte placut

      - @ Thejock3r - L-ai acoperit pe ala cu muzica ta, care face mai mult decat masina lui.
      Last edited by crisneg; 30 June 2008, 00:42.
      MotorSport pentru 402ml.

      Comment


      • Originally posted by fica View Post
        -@ SUPERCAR ; Viorel73 -La Metro in Constanta la cumparaturi - ma refeream la alt gen de cumparaturii, adica cine ajunge primul la magazin , distanta fiind de 400m. (nu putem scrie chiar tot, doar cu subanteles). Nu e o problema asta ca oricum venim la voi , dar mai intai de toate sa se stabileasca ceva sigur si vom venii cu cea mai mare placere , cum am fost si la Mioveni

        - @ Paulic - Parca si tu aveai o dacie cu kit de 3000GT ,Dacia aia cu trifoiul rosu in fata, care la vremea aia dabia erau 2-3 in tara.

        - @ Crisneg -Paulic ma sunat pe la 15.00, dupa aia tu Cristi , la care din nou Paulic la 16.00, si tot dormeam, in final am ajuns la intalnire si tot a-mi era somn.

        - @ b45gao - nu stii ca asa se intampla mereu , vrei sa pleci dar nu poti din cauza celorlalti care sunt de un ambient foarte placut

        - @ Thejock3r - L-ai acoperit pe ala cu muzica ta, care face mai mult decat masina lui.
        Prea tareee fica...In cazul asta stabilim o plecare la Constanta cat de curand posibil.Vorbim cu baietii ...Si cand se poate ...AM TAIAT-O.
        nu inainte de a ii primi pe fratii nostri de la Mioveni.
        salutarile mele
        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

        Comment


        • @ Crisneg : Sau poate vor sa mearga si fratii nostri de la Mioveni, la Constanta.
          Si poate mergem impreuna cu totii
          MotorSport pentru 402ml.

          Comment


          • Originally posted by fica View Post
            @ Crisneg : Sau poate vor sa mearga si fratii nostri de la Mioveni, la Constanta.
            Si poate mergem impreuna cu totii
            Fica iti dai seama ca placerea va fi de 2 ori mai mare .
            Acum sa vedem daca fratii de la mioveni vor/pot/au timp pentru asemenea deplasare
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • Fica sa nu mai zici ca sunt yo nebun dupa cumparaturi......Esti mai rau ca mine....V-am pupat si imi pare bine ca v-ati simtit bine..........Numai bine
              :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

              Comment


              • Asa ma gandeam si eu Cristi , dar bucuria va fi de 2 ori mai mare si pentru noi..Si pentru cei care ne asteapta...Sa nu mai zicem de varianta in care ar veni si Brasovul odata cu Mioveniul.Iti dai seama ca ocupam A2-ul...Pentru ca sunt sigur ca ei vor veni cu zecile la asemenea deplasare.Sunt convins ca va creste nivelul marii , si nivelul de cumparaturii , mai ales pentru teC MCD
                MotorSport pentru 402ml.

                Comment


                • Fratilor ce-i cu caldura asta ))
                  http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                  Comment


                  • Da...Toti sunt in calduri...De shopping adica!
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Care iese afara la o plimbare ? )) , asta asa sa se ia politia de noi )
                      http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                      Comment


                      • Pot sa vin si eu cu loganul cu kit de gsxr 1300? Sa va vad atunci care ajunge primul la shopping in metro :P
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • Originally posted by fica View Post
                          Asa ma gandeam si eu Cristi , dar bucuria va fi de 2 ori mai mare si pentru noi..Si pentru cei care ne asteapta...Sa nu mai zicem de varianta in care ar veni si Brasovul odata cu Mioveniul.Iti dai seama ca ocupam A2-ul...Pentru ca sunt sigur ca ei vor veni cu zecile la asemenea deplasare.Sunt convins ca va creste nivelul marii , si nivelul de cumparaturii , mai ales pentru teC MCD
                          TeC MCD are el o expresie a lui....."hai cumparam???" )
                          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                          Comment


                          • Salutare baieti , imi pare rau ca nu am putut ajunge la intalnire si nu voi putea ajunge nici in urmatoarea saptamana . Ca intotdeauna o intalnire reusita . Multa bafta in continuare noului nostru organizator , crisneg . Sa auzim numai de bine .

                            Comment


                            • @ LOGAN CLUB BUCURESTI : ce ziceti de o campanie impotriva accidentelor rutiere .

                              Comment


                              • Florynelu @ m am gandit si eu la asta sincer dupa ce am vazut accidentul acela....Dar nu stiu exact ce implica ce acorduri din partea cui trebuie sa facem o astfel de "manifestatie"....Dar sincer ar trebui sa ne gandim si sa gasim o solutie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google