Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si bine ca eu nu v-am gasit ... Desi am ajuns ceva mai tarziu

    Comment


    • @ CAnnabYS : Trebuia sa "suni la un prieten" , ca Virgil Iantu
      MotorSport pentru 402ml.

      Comment


      • Bai frate,putin am lipsit si eu si va faceti de cap. In priomul rind imi pare rau ca nu am fost acolo sa il salut pe TWeety. Am vazut si multe fete noi,si asta inseamna ca e de bine. Imi pare bine si ca Bogdan si-a facut iar timp iar pentru noi,ceace pentru mine inseamna ca prieteniile formate nu se pot rupe asa repede. Deabia astept sa va vad simbata.
        Last edited by PAULIC; 6 July 2008, 23:03.

        Comment


        • Gata si seara asta ... Maine toata lumea la scarbici ...

          Comment


          • Ne-a prins bine seara asta, o mica iesire si putina miscare cu mingea
            A fost marfa rau
            MotorSport pentru 402ml.

            Comment


            • Du-te domne la furat pe magheru )
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • Mai ales Bezmeticu , cum sa agitat cu mingea toata seara ,oricum ia prins foarte bine miscarea din seara asta
                MotorSport pentru 402ml.

                Comment


                • mingea la agitat pe el...

                  Comment


                  • Foarte frumos a fost aseara...

                    p.s. astia de aseara bagati un ochi aici http://www.loganclub.ro/forum/fotbal-t5840.html?t=5840
                    Last edited by 555SSS; 7 July 2008, 08:58.

                    Comment


                    • Nu neaparat aia ... Toti sa bage un ochi acolo.

                      Comment


                      • Hi all, vreau sa va zic ca sunt super fericit ,am vb cu unul dintre colegi ptr stikere , sambata vin cu ele , nu stiu exact cate bucati , va spun vineri seara daca e
                        http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                        Comment


                        • Multumim cristi_wolf
                          a fost frumos aseara baieti. V-au placut cumparaturile?
                          eu m-am ales cu un set de stergatoare bosch din peco la agip...Am cu ce ma lauda
                          miezule...Ai stat pe tusa...A condus gajica-ta in locul tau.....Dar CUM A CONDUS...AM RAMAS MASCA CAND MA UITAM IN OGLINZI SI EA ERA TOT IN SPATELE MEU. Fffff fain
                          Hai bafta baieti...Ne vedem zilele astea...Pardon...Serile astea
                          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                          Comment


                          • N-ai potential.. Si de aceea s-a tinut.. )) ti-am dat la sentiment.. Adevarat fica.. Bine m-a agitat mingea! Vreau si eu stickereee

                            crisneg.. Sunt bune stergatoarele ? Cat ai dat?
                            Last edited by crisneg; 8 July 2008, 07:57.
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Vreau si eu un sticker mic, de luneta. E fain ca venim din ce in ce mai multi, avea dreptate Paulic, la un moment dat cred ca ajungem la 50 de masini.
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment


                              • Originally posted by bezmeticu View Post
                                N-ai potential.. Si de aceea s-a tinut.. )) ti-am dat la sentiment.. Adevarat fica.. Bine m-a agitat mingea! Vreau si eu stikereee

                                crisneg.. Sunt bune stergatoarele ? Cat ai dat?
                                stickere ne face cristi_wolf si ne aduce sambata.
                                stergatoarele? Moaaamaa sunt faine rau.Cum am si presupus. Sterg orice urma de murdarie si lasa parbrizul uscat uscat(unul e mai lung unul mai scurt).
                                initial vroia 600 pe el...Am vorbit cu miezu si mi-a zis ca va veni in 10 min cu alta oferta...Asa e. Dupa 5 min cerea 450. In urmatoarele 10 vroia 300 si o sticla de cola


                                Originally posted by ady_p View Post
                                Vreau si eu un sticker mic, de luneta. E fain ca venim din ce in ce mai multi, avea dreptate Paulic, la un moment dat cred ca ajungem la 50 de masini.
                                asa am zis si eu....Aduceti oameni seriosi...Care sunt indragostiti de golanele si care a participe la intalniri.
                                Numai bine!!!
                                Last edited by crisneg; 8 July 2008, 07:58.
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google