Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LOGAN CLUB CEI MAI TARI.... cel mai frumos stand al evenimentului ... ce mai vor locu 1 cea mai frumoasa masina a evenimentului SanduGolanu B-49-HZP " locul 2 ... Evacuare... B-48-CUP . Dsign.... felicitari tuturor.. anunt de acum Sambata prezent la intalnirea saptamanala Poli
    sigpic

    Comment


    • am gasit o poza pe alt site. e facuta de paul constantinescu 47730_108234842570936_100001532613199_68568_1267840_n.jpg
      fara semnatura

      Comment


      • frumoasa foc poza.. ii face cinste HZP-ului..

        baieti, va contra-multumesc .. v-ati descurcat admirabil ca club.. BRAVO!
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • Felicitari logan club si celor implicati activ in acest eveniment , am reusit impreuna sa facem ceva frumos si sa aratam ca se poate ...

          Scuzele de rigoare daca am fost unpic mai iritat fata de unii dar nu pot spune ca a fost chiar usor ... sper sa fiu inteles.

          MUNCA IN ECHIPA si rezultate pe masura.

          Va rog sa nu dati curs si sa nu luati in seama cuvintele spuse cu rautate sau nu de catre cluburile care au participat la eveniment , toti suntem orgoliosi pana la urma iar faptul ca suntem facuti in toate felurile nu trebuie sa deranjeze atata timp cat rezultatele raman scrise iar nimeni nu poate sa stearga asta...
          Oricum , daca citesc si ei pe aici , ii felicit si pe ei pentru participarea la acest eveniment.cat despre masinile lor , am numai cuvinte de lauda !

          @cos_min_i , ai uitat sa te feliciti si pe tine , sau daca nu ai vrut sa o faci , o fac eu ... felicitari pentru implicare , stiam ca ma pot baza pe tine ;)
          Last edited by skandal; 13 September 2010, 18:15.

          Comment


          • Felictari pe aceasta cale reprezentantilor Logan Club, care ne fac mandri si cu care ne mandrim in fata oricui. Soarta a facut sa am planuita participarea la botezul nepoatei, in alta localitate. Altfel fiti siguri ca strigam cel mai tare pentru Sandu, Dsign si SDP. De joi primesc si eu carnetul asa ca sambata viitoare sper sa ne revedem.

            Comment


            • inca odata, felicitari logan club...
              sa-i lasam pe invidiosii cu masini tari si "tzoale" scumpe sa moara de oftica si noi sa ne bucuram de faptul ca suntem o echipa unita...pe noi ne-a unit pasiunea pt logan si astfel am devenit o mare familie

              Comment


              • ionut .c .. adevar graieste asa este ionut..... sa inteleaga lumea cu aceasta ocazie ce inseamna Logan Club !
                sigpic

                Comment


                • pentru cei de la alfa ; s-a stiti ca nu am nimic in masina ,dar am un club(logan club ) care spune tot ,adica este foarte unit ajuta pe cei nevoiasi din putinul lor, se distreaza pe oriunde merge, face show si asta spune tot ...va multumesc tuturor si va respect
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • toate pozele de la eveniment:





                    Enjoy!!
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Superbe poze..Si felicitari inca de 1000 de ori tuturor loganistilor cu masinile prezente la eveniment si loganistilor ce au tipat la eveniment si au facut galerie!!!

                      Comment


                      • Bv mai baieti. Felicitari pt rezultate.

                        Comment


                        • Multumim pentru poze sunt super-tari !!!
                          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                          Simply Stance

                          Comment


                          • doar unu-i "Thejock3r"-ul...cel mai tare fotograf !!! sa traiesti jokere si sa mai faci poze d-astea!

                            Comment


                            • Respect Jokeru cele mai frumoase poze...
                              sigpic

                              Comment


                              • Jokere esti de nota 10, felicitari pentru poze in primu rand dar si pentru atitudinea pe care ai avut-o face de rautatile spuse de catre cei de la alfa. nu are rost sa ne punem la mintea lor, nu cunosc notiunea de "club" auto. respect nu vor avea pentru munca depusa si indiferent ce auziti vorbele vin de la niste infumurati, carora nu le vom putea schimba ideile.

                                Prietenia ramane si merge mai departe
                                Bafta in continuare tuturor!
                                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google