Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un colectiv foarte mijto

    Comment


    • daca ti-am placut... sa ne premiezi data viitoare cu (n) cola la PATRAT.. si un bax de seminte (nutlain) )
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • cum fac sa ma inscriu si eu in club logan si ce tr sa fac ca sa imi lipesc si eu stiker pe parbriz..id meu este bogdan_3dmax..Va multumesc
        sigpic

        Comment


        • Pai in primul rand sa vii pe la intalniri pe la fulgere care se tin in fiecare seara incepand cu ora 21:00 in parcarea de la kiselef si sambata incepand cu ora 15:00 la polivalenta.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • si sa nu mai scrii cu prescurtari, iar sticker-ul se castiga dupa ce vei veni la intalniri si vei indeplinii cateva conditii
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Originally posted by bezmeticu View Post
              si sa nu mai scrii cu prescurtari, iar sticker-ul se castiga dupa ce vei veni la intalniri si vei indeplinii cateva conditii
              pey vreau sa vin la intalniri, adica cand am timp sa vin, va multumesc mult pentru informatii
              sigpic

              Comment


              • fara "y" straduieste-te mai mult! te asteptam
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Originally posted by bezmeticu View Post
                  fara "y" straduieste-te mai mult! te asteptam
                  scuza-ma da nu stiu cum vorbiti voi, dar incet incet invat..e mai greu cu munca da poate vin si eu in seara asta pe kiss
                  sigpic

                  Comment


                  • asta seara nu se tine la kiss.. vezi topicul cu intalniri fulger.. se tine la carol la farfurie!
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • am impresia ca e inchis azi si maine la carol ,cred... . maine este 1 Decembrie .....
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bgdx View Post
                        pey vreau sa vin la intalniri, adica cand am timp sa vin, va multumesc mult pentru informatii
                        1. sa citesti regulamentul cap coada(pt. a evita scrisul mirc)
                        2. sa fii prezent la cat mai multe intalniri,adica sa fii activ in majoritatea actiunilor LCB
                        3. sa nu ai masina mai sus de bugatti veyron(nu conteaza marca masinii)
                        4. sa iti placa viata,caterinca si spritul(dar nu la volan)
                        5. daca chiar vrei sa fii membru al asociatiei LCB,unde sunt de achitat niste taxe care nu sunt exagerate,vei lua legatura cu skandal,unde daca el considera ca esti apt combatant,noi ceilalti te vom primi cu bratele deschise
                        6. la fulgere se vine cu minim o punga mare de seminte nutline sau un cico de la 2 litri in sus(astea nu sunt obligatorii,dar sunt necesare cand se sta la birfa)
                        cam atit si restul e LCB :HI2:
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • intalniri deosebite!

                          Agentule Suprem alias Tata NYT ne-ai zapacit pe toti frate!
                          azi, Sambata dracilor, vin cu Tolea
                          deci, prezenti!
                          lipsa text

                          Comment


                          • si cu toberonu cine vine ? )
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Absentez mancav-as . Ploua prea tare... Azi e zi de seminte , bere , film si numarat bani !!!!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • chiar daca ploua ... voi fi prezent!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google