Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da cristi , intalnirea este la polivalenta la ora 16.00 in data de 24
    off: felix sa te interesezi te rog de chipuirea mea ( 1.5 dci )
    Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

    Comment


    • cristi_wolf eu stau in salajan... Asa ca ne intalnim la statia de metrou pe la 15:30

      Comment


      • Si acum mai se pune o intrebare, cum alegem o parcare din alea multe care sunt in jurul sali polivalente? Mergem pe principiul: primul venit stabileste tabara? Sau ne cautam pe acolo si ne hotaram care e mai libera?
        Sau...Ar mai fi o varianta, zic eu la fel de buna: cei care ajung la timp (ora 16, nu e cazul meu pentru ca eu sunt mereu in intarziere ) se intanlesc chiar cum urci dealul, undeva pe dreapta si cand s-au adunat 5 masini se hotarasc impreuna care parcare e varianta optima. Iar cei care ajung dupa 16 dau ture de recunoastere pana gaseste tabara.
        Last edited by vitriol; 22 May 2008, 23:23.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Eu o sa dau cateva ture pe acolo pana va gasesc!!!!Cine pleaca din militari sau imprejurimi si nu stie sa ajung astept pm!
          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

          Comment


          • Incercati si voi sa alegeti partea cu mai multa umbra. Eu nu pot sa va promit ca ajung, deoarece ne-au anuntat la munca la mine ca se lucreaza pentru 2 mai cand a fost liber.

            Comment


            • Din pacate si eu sunt la munca si nu cred ca o sa ajung la intalnirea asta ..... Nici la ultimele 2 intalniri nu am ajuns ca am avut de lucru acasa acum am de lucru la job.... Offf.... Poate data viitoare, numai bine.....
              Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
              www.upgradefaruri.blogspot.com

              Comment


              • Si pina la urma citi sint care vin sigur, ca sa nu bat drumul degeaba pina acolo?

                Comment


                • Va rog eu nu mai faceti lista, votati si voi in poll mai sus...Va rog frumos
                  o sa vina multa lume si ce rau imi pare ca trebuie sa muncesc

                  Comment


                  • Parca ai face drumul pe jos Paulic .Sambata la 16 la polivalenta
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • Deci ,intrarea in parc e din BD .Tineretului?
                      Last edited by B-87-GBY; 23 May 2008, 23:02.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da da.
                        Nu poti ajunge dinspre Oltenitei.

                        Comment


                        • Posibil sa vin si eu dar nu promit.......
                          Loganist......

                          Comment


                          • Originally posted by tzacanel View Post
                            Posibil sa vin si eu dar nu promit.......
                            Eu zic astazi pana la ora 14:00 sa stim sigur cine vine si cine nu sa vedem si noi cati suntem
                            http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                            Comment


                            • Si pana la urma cum ne gasim?Unde la polivalenta ne strangem mai exact?Care cum ajunge primu" acolo ne strangem?

                              Comment


                              • Tzacanel;bine ar fi sa poti veni, te asteptam.
                                miezu ;Sala Polivalenta, astazi ora 16, intrarea prin B-dul Tineretului...Uitativa in poll cine vine(ce mare greutate)
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google