Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai ca deja suna ciudat subiectul asta... ;))
    golanelu meu...Nu se compara cu bretena,ok e adevarat, dar nici nu pot zice ca inseamna mai mult decat bretena ;)
    fata ma poate parasi, adevarat, masina unde o parchez ma asteapta...Si as alege intre o tipa si o masina...Masina, ca la fel, masina de dimineata nu pleaca nicaieri sa n-o mai vad niciodata...;)
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • Off- daca nu ai grija de ele, amandoua te lasa cand ti-e lumea mai draga
      MotorSport pentru 402ml.

      Comment


      • Mare dreptate ai...Nu schimbi uleiul cand trebuie, nu verifici suspensiile, soft-ul...Te lasa in drum!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Norocul meu ca mi-am facut revizia azi!!! ) ne vedem sambata baieti

          Comment


          • Si am uitat sa completez un punct comun care se aplica si la una si la alta: chiar daca ai tu grija de ele, ti le lovesc altii.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • @vitriol : daca ai grija de una din ele cum trebuie si o parchezii in fiecare seara in garaj cum trebuie nu ti-o mai loveste altii, ca nu se mai uita ea la eii
              MotorSport pentru 402ml.

              Comment


              • @fica:zile tu ca le zici bine!

                Comment


                • Mai nasol este daca bagi multi bani in carburant/ prajituri si altii le ''lovesc'' , vorba aia tu le cresti si altii le ...
                  off: Bogdan ceva cu alea ? Te-ai intereseat?
                  Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                  Comment


                  • Da am fost dar din pacate nu mai aveau....Asta e...Data aviatoare

                    Comment


                    • Trebuie sa te porti frumos cu amandoua,dar sa le arati totusi cine-i seful.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Ai ca fara sa vreau am deschis un subiect pe baza caruia putem vorbi zile intregi.

                        Comment


                        • Esti leu cu amandoua, doar una ti-e dresoarea

                          sau

                          pe una o conduci cum vrei si pe cealalta.....?

                          Si sa mai revin si la ale noastre --- a fost marfa baieti seara asta, burnout la scutere in peco marfa rau, bine ca am ajuns si eu ca poate cine stie ce se intampla cu raii aia.
                          Maine sper sa fie si mai bine la terasa, acolo va asigur eu ca va fii si mai si
                          Last edited by 555SSS; 4 June 2008, 08:15.
                          MotorSport pentru 402ml.

                          Comment


                          • Stati ca eu sunt cam in urma cu tot ce se intampla!Ce terasa ce burnout???Ce se intampla???S-au facut adunari noaptea?
                            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                            Comment


                            • Da stuke.....Pentru k nu pot veni sambata k plec acasa i-am zis lui miezu si fica sa vina la mol in colentina sa le arat luminile de la zexstar si foliile proaspta puse.
                              si din PURA intamplare am gasit nijte copii care faceau burn-out cu scuterele exact intre pompele de la benzinarie.....Apoi a venit garda...Apoi interventia....Apoi fica...Care cred k i-a speriat pe toti de s-a facut liniste.
                              iar diseara vrem sa iesim la o terasa mica......O bere 2(fara alcool)
                              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                              Comment


                              • Ce tare esti, va duceti la bere fara mine, egoistilor.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google