Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super adrenalina a fost azi-noapte baieti. La mai multe
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • Originally posted by TWeetY View Post
      pai bine ma Medalioane iar te duci la spalacita la spital
      ?????? Nu am prea inteles mesajul tau..
      Am fost chemat de garda in ultimul moment. Imi pare rau ca nu am ajuns. Se pare ca am ratat lucruri interesante.

      Comment


      • Unde ati ajuns pina la urma? Imi pare rau ca nu am ramas cu voi ,dar asta e. Poate alta data.

        Comment


        • Am ajuns departe rau!!!!!Pe unde iese metroul la suprafata,prin otopeni si tot asa!!!Mare distractie,buna organizarea;),adrenalina la max!! mai ales sunetele din pasaje!!!am speriat si muncitorii.sper sa mai repetan intanlirea!
          Last edited by Stuke; 13 June 2008, 14:25.
          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

          Comment


          • Da asa e stuke....Nu au nici o vina muncitorii din pasaj ca au scapat lopetile din mana cand am trecut noi.Ce sa zic....Asa DA.Pacat k nu imi iesea si mie ce faceai u in a 2-a ))),
            iar pe unde iese metroul la suprafata ma asteptam la mai mult de la dan mcd.
            iar tu si fica ati fost senzatonali.Fetelor le era foame....K noi ne hraneam cu adrenalina.
            numai bine
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • Hai ca deja........V-am auzit si eu din rahova zgomotul evacuarilor si am simtit peste noapte mirosul cauciucului incins la maxim. Apropo, unde iese metroul la suprafata in Otopeni.

              Comment


              • Cel mai senzational dintre totzi a fost miezu....A facut furori prin pasaj cu "toba" lui sport)).....Marfa aseara........Mai vreau
                :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                Comment


                • Baieti....Diseara e meci....Facem ceva? Ne vedem undeva? Vine cineva?...Nu sunt un microbist impatimit dar imi face placere compania voastra
                  http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                  Comment


                  • Daca meciu incepe la 19:00 ar fi super daca ne-am vedea cu o ora inainte......Eu vin sigur ...Numai k astept locatia....Hai Romania!...Valabil pt toata lumea...
                    :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                    Comment


                    • @paulic sunt 2 locuri diferite.Metroul iese la suprafata pe la imgb si in otopeni am lasat amantele sa se odihneasca!
                      @crisneg as merge sa vad undeva meciul dar o sa fie full!!!Cred ca o sama duc in piata constitutiei!Am furat un steag si o sa imi acotar masina cu el!
                      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                      Comment


                      • Felicitarii tuturor celor care ati fost aseara, mai ales paulic care ne-ai facut o placere deosebita prin prezenta ta chiar daca nu ai stat mult, tinand cont ca ai inelarul ocupat.
                        Mai multe comentarii despre intalnirea de aseara nu pot da, ma abtin pana vad care dintre filmulete posteaza avionulnegru
                        MotorSport pentru 402ml.

                        Comment


                        • Imi cer scuze, pe aceasta cale, membrilor acestui forum. Nu vreau sa fiu patetic, vreau doar sa-mi exprim mai explicit punctul de vedere. Am crezut intr-o discutie deschisa intre noi, cei care animam aceste pagini, pentru o mai buna realizare a acelor intalniri, privind din perspectiva numarului de participanti. Nu m-am asteptat, pentru nicio secunda, sa isc discutiile aprinse de mai sus si imi pare sincer rau ca am declansat asta. Habar nu am de scindarile petrecute in trecut, de istorii ce se repeta, de nimic. Am vrut doar un dialog, aici si la intalniri. Vreau sa elimn riscul de a mai gresi si mai ales acela de a fi privit cu suspiciune si renunt la a mai veni la intalniri. Voi ramane, insa, un membru fidel al forumului, daca mai sunt binevenit, in scris pe aici. Promit ca pe viitor sa-mi cantaresc mai bine cuvintele inainte de a scrie si ma voi limita doar la a-i intreba pe cei mai experimentati in legatura cu anumite probleme cu care ma voi confrunta cu masina (sper sa nu fie cazul) sau in legatura cu eventuale imbunatatiri ce-i pot fi aduse. Va multumesc si imi cer scuze inca o data. Cu respect, Adi.
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • @ paulic : Traseul de aseara nu a fost asa lung pana la otopeni dar simteam ca imi ia foc talpile de la schimbatul vitezelor
                            Am plecat din "agip muncii" la kiselef ; victoriei ; unirii ; big-berceni ; popesti-leordeni ; aparatorii patriei-IMGB ; prel metalurgiei ; mihai bravu ; obor ; doamna ghica ; petricani ; otopeni . Dupa care toata lumea acasa.
                            Nici parada daca vroiam sa facem nu gaseam asa traseu scurt de 5 min, imediat l-am facut de am ajuns acasa la 03.30 dimineata.
                            MotorSport pentru 402ml.

                            Comment


                            • Fica...Tuturor ne luam talpile foc de la schimbatul vitezelor.Eu cel putin aseara am facut 108 km prin bucuresti....Acu nu stiu cat s-au mai invartit rotile si in gol...Oricum, faina organizare...Mai ales la imdb .
                              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                              Comment


                              • Originally posted by ady_p View Post
                                ma voi limita doar la a-i intreba pe cei mai experimentati in legatura cu anumite probleme cu care ma voi confrunta cu masina (sper sa nu fie cazul) sau in legatura cu eventuale imbunatatiri ce-i pot fi aduse. Va multumesc si imi cer scuze inca o data. Cu respect, Adi.

                                alooo, domnu' baga-ti mintile-n cap si doua fete in gazda. Esti binevenit la intalniri, nu ti-a zis nimeni ca nu esti binevenit sau ca iti rupe cieneva picioarele daca te prinde pe acolo.

                                si nu-ti mai cere atatea scuze si hai la intalnire sambata.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google