Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Fica nu-ti mai cere atatea scuze tati. Lumea care nu a fost la intanlire cine stie ce impresie isi face. Nu a facut nimic iesit din comun lume. E din famile si il iubim ca pe un frate mai mare.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Cred ca masina lui Bogdan i-a placut (avionulnegru)...Bogdane vrem si noi un id, sau un nr de telefon.Se poate?
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • Sonia sau cum o cheama daca nu vine cu un logan sambata viitoare se lipeste sigur de careva pe acolo

        Comment


        • Nu stiu daca va dati seama, dar niciunul nu are nici o sansa. Cand a venit, direct la Bogdan in masina s-a urcat si a inceput sa-l vrajeasca. Deci imi pare rau, dar nu avem nici o sansa.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Propun sa se schimbe denumirea in; intilnirea cu SONIA. Organizator,acelas avion.

            Comment


            • vad ca se discuta aprins pe tema asta... Ia sa vad si eu un prim plan cu fatuca... Cu scuzele de riguare pentru neprezentare

              Comment


              • Sa stii ca ai de ce sa-ti para rau ca nu ai fost astazi. Nici nu stii ce ai pierdut. In orice caz Sonia nu cred ca mai vine a doua oara pt ca sa convins de ce sintem instare.

                Comment


                • @Paulic acum fie vorba intre noi, nu cred ca Sonia mai stie sa ajunga unde a ajuns azi, cred ca a si uitat ziua si ora de saptamana viitoare.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • A si uitat. Daca era interesant pentru ea isi nota, dar nai cu cine maaaaa.

                    Comment


                    • Eu spuneam ca ea e de pe alta lume si a ajuns acolo din greseala.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Stai linistit ca intelesesem, dar m-am dat lovit.

                        Comment


                        • Eu zic ca sambata viitoare sigur ne face o surpriza prin prezenta sa Sonia, ca va veni cu loganul tatalui ei ,si sper sa nu se posteze poza cu ea langa masina mea ca e trucata poza, Ei ai place de alt cineva ca vroia lectii de condus sau pilotaj in particular
                          MotorSport pentru 402ml.

                          Comment


                          • Stai ca acum descarc niste poze.

                            Comment


                            • HAI CU POZELE!!!!

                              Deja imi este dor de privirea ei seducatoare.Cum mi-a furat-o Bogdan de sub nas!
                              Incepusem sa ma cert cu Vitriol care sa iasa primul cu ea in oras.......

                              Cine are ma pozele cu SONIA?

                              Inca o intalnire SUPER SUPER TARE!
                              EX : + =

                              Comment


                              • Originally posted by felixb View Post
                                Cred ca masina lui Bogdan i-a placut (avionulnegru)...Bogdane vrem si noi un id, sau un nr de telefon.Se poate?
                                da Bogdane, posteaza si tu numarul de tel si id-ul de mes ca sa le bagam in balcklist respectiv ignorelist.

                                Originally posted by PAULIC View Post
                                Sa stii ca ai de ce sa-ti para rau ca nu ai fost astazi. Nici nu stii ce ai pierdut. In orice caz Sonia nu cred ca mai vine a doua oara pt ca sa convins de ce sintem instare.
                                Sau mai exact de ce NU Suntem in stare.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google