Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ kAndrrei : sunt sigur ca cei ce au postat pana acum nu au legatura cu SONIA doar ce am vazut-o azi si atat. Mai sunt altii care sunt pe afara si la ora asta 3.21
    MotorSport pentru 402ml.

    Comment


    • Ce plm cautati pe net la ora asta?
      )

      Comment


      • Fica tu ai fost capul rautatilor, cind i-ai dat Soniei numarul lui Bogdan,cu toate ca te rugase sa nu il dai.
        CANABYS vorbeste frumos tata ca nu s-au culcat copii.

        Comment


        • Nu paulic Doamne fereste , Mai devreme ne-am intalnit eu cu miezu si tec mcd la care bogdan mi-a trimis msg pe tel ca nu mai vine ca are "treaba"
          MotorSport pentru 402ml.

          Comment


          • @ cannabys : Ce intrebare cu bun simt , dar de ce mai intrebi daca stii raspunsul singur
            MotorSport pentru 402ml.

            Comment


            • Ahaaa, acum inteleg.

              Comment


              • Salutare lume....
                @ all: Lasati-l pe avion in pace ca maine cand apare pe forum se sperie)...Sonia in sus sonia in jos..........
                :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                Comment


                • Mai mult sus decat jos acum depinde cum sta si bogdan< in picioare sau intins pe spate>
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • M-ati luat prin surprindere nu ma asteptam sa fie asa activitate pe aici ...
                    va credeam oameni in toata firea, cu "inele pe degete" chestii d-astea. Da e mai bine asa am si eu companie cand ajung pe acasa si fac o tura de net

                    Comment


                    • Unii mai si munceste la ora asta mai CAnnabYS. Nu toti asa placut precum bogdan, dar munceste.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Tot Bogdan saracu....

                        Comment


                        • Originally posted by PAULIC View Post
                          Tot Bogdan saracu....
                          gresit paulic, ma refeream la sonia, ea munceste din greu,

                          sunt curios care posteaza urmatorul din cei de mai jos: Currently Active Users: 43 (11 members and 32 guests)
                          View Who's Online

                          kAndrrei* , ady62 , Alex21 , blabla , CAnnabYS , fica , Norby89 , PAULIC , teC MCD , Tudor_cj
                          Last edited by NerviiMei; 15 June 2008, 03:45.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Mai conteaza...Toti postam in acelasi timp. Problema e cu bogdan ce s-a intamplat ... Chiar l-a dat gagica peste cap? ) of femeile astea, ce bine e cu ele nu stiu ce ne-am face ... Eu unu as fi mancat

                            Comment


                            • Si eu as fi mincat.....Dar de bani.

                              Comment


                              • Trista ar fi viata fara ele, din toate punctele de vedere ... Mai bine sa-ti "manance banii" decat sa traiesti fara.

                                venind vorba de bani ... Se ia o bucata proverb "Frate frate dar branza-i pe bani!" si se traduce in botswaneza ... (a se cauta moneda nationala din botswana) ... Va las sa cugetati, sa va luati servetele umede inainte poate faceti pe voi de ras

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google