Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Fica: Stai tati sa treaca sesiunea, sa se insoare lumea, sa se puna gaina pe picioare, sa ia lumea salariile si asa mai departe. Se rezolva intr-un fel, stai linistit.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Cam are dreptate FICA... Deci intalnirea se tine unde, cand si la ce ora ?

      Comment


      • Cand sa vin si eu la prima intalnire..... Ehh..Sper sa sa tina. Ma voi interesa oricum de mersul treburilor!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • daca va strangeti 3-4 persoane intr-o masina nu va trebuie mai mult de 3-4 sute de mii pentru benzina sau motorina ceea ce nu e mult va abtineti o sapt de la baut si de la fumat si strangeti iar cu sesiunea ce rost are da-o ... La vara era o gluma cand va hotarati ne anuntati si pe noi sa stim si va asteptam cu mare placere bafta
          http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

          Comment


          • Ganditi baieti ganditi la rece si stabiliti o data in care sa veniti pe la noi....Daca nu poate va facem noi o vizita....
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Buna ideea
              http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

              Comment


              • Originally posted by Maniak18 View Post
                daca va strangeti 3-4 persoane intr-o masina nu va trebuie mai mult de 3-4 sute de mii pentru benzina sau motorina ceea ce nu e mult va abtineti o sapt de la baut si de la fumat si strangeti iar cu sesiunea ce rost are da-o ... La vara era o gluma cand va hotarati ne anuntati si pe noi sa stim si va asteptam cu mare placere bafta
                mie imi ajungeau pentru drumul bucuresti mioveni bucuresti 60 lei<2 pers in masina>. Sa zicem ca se pune de 100 lei benzina asta vine 25 lei de pers.
                1. Nu vreau s aam insor ca sa vin la intalniri
                2. Nu pot sa neglijez fata, ca suntem si noi un weekend pe luna liberi amandoi si ar fi aiurea sa-i zic, eu ma duc la mioveni.
                3. Nu vreau sa ma insor la mioveni.
                4. Prefer sa conduc eu. De obicei sunt destul de temator cand conduce altcineva sau devin foarte cicalitor si risc sa fiu dat jos din masina.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • Pey atunci ti-o iei pe a ta masina si nevasta mai bagi 2 in spate si aia e plimbarica gratar in alt oras la iarba verde ce poate fi mai frumos !!! Si le faci pe toate si cu nevasta si cu clubu si cu plimbatu !
                  http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                  Comment


                  • Stati linistiti, ca sintem nerabdatori sa cunoastem personal alti membri ai logan clubului iar voi sinteti cel mai aproape de noi. Plus de asta, ajungem si la locul de nastere al masinilor noastre.

                    Comment


                    • Ok...Deci tu, felix si miezu veti veni sigur...

                      Comment


                      • Eu zic sa mai asteptam pana ne rezolvam toti problemele si vom putea veni cat mai multi. Asta este, fiecare le stie pe ale lui... Daca vom fi multi weekend-ul asta, vin si eu sigur. Daca suntem 5 oameni eu zic sa mai asteptam in semn de solidaritate fata de cei care au problemele lor si nu pot veni.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Pai scz..Dar si eu vin cu nevasta..Ca de..Nu pot s-o las singura in casa, iar de acolo te poti intoarce pe alta parte , mai vezi tara..Parerea mea e ca imbini utilul cu placutul ! ;) Este cineva impotriva daca vine si soata?? :|
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Chiar nu vad nici un motiv pentru care ar fi cineva impotriva. Eu sunt impotriva sa vin cu a mea, si asa petrec prea mult timp cu ea, ma mai relaxez si eu.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Noi cei din Mioveni nu...Poate ai tai din Bucuresti.
                              La Bv au fost baietii cu sotiile, si nu a zis nimeni nimic...Ce sa aiba impotriva?
                              Iuli te bagi la intalnire?
                              Last edited by Ionut; 18 June 2008, 13:15.

                              Comment


                              • Cu nevasta, cu prietena, cu catel, nu are importanta. Pina la coada este o plimbare, care cine vrea o face, cine nu...... Inseamna ca nu ii plac plimbarile. Oricum ne vom opri si la un popas ceva sa mincam, sint uni care beau cafele la greu(se stiu ei).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google