Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by felixb View Post
    Iti raspund eu Vitriol. Logan Club Bucuresti si imi este de ajuns
    PS Vitriol am trecut peste cuvantul lui de organizator dupa ce sa amanat plecarea 2 saptamini
    Felix tocmai de acceia a renuntat Bogdan. Si asa am aflat toti raspunsul la intrebarea care s-a pus. Punct.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Si era greu sa il spui de la bun inceput? Atunci sa ma scuzi dar nu merita o astfel de functie.Stia ca ne dorim sa mergem si totusi nu facea nimic
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • Originally posted by vitriol View Post
        Felix tocmai de acceia a renuntat Bogdan. Si asa am aflat toti raspunsul la intrebarea care s-a pus. Punct.
        ar fi fost frumos pentru restul userilor participanti la aintalniri ca bogdan sa fi spus cu gura<tastatura> lui motivul.
        Bogdan, iti multumesc mult pentru ce ai facut pentru intalniri si sper din sa ne onorezi in continuare cu prezenta, asta daca iti face placere.
        Last edited by NerviiMei; 24 June 2008, 16:53.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • Observ cu tristete ca intervin din ce in ce mai multe probleme de comunicare intre participantii la intalniri (vezi ex. Logan Club Timisoara) . Este pacat pentru ca ceea ce ne uneste la inceput este pasiunea pentru masini , care este comuna. Iti poti face cunostinte persoane care te pot ajuta cand ai probleme si sa poti ajuta cand au altii probleme.
          Nu mi se pare corect sa te superi pe cineva sau pe mai multi pe care i-ai vazut de maxim 10 ori , timp de 2-3 ore fiecare data . Ca ramai dezamagit de comportamentul sau decizia vreunuia e ok , stii doar cum sa reactionezi pe viitor si stii ce tip de persoana este dar sa te superi ,sa nu mai participi la intalniri etc etc , mi se pare cam exagerat, pentru ca nu trebuie sa pretentii atat de mari.(nu e frate, sora , fost coleg de gradinita , mama , tata..Etc)
          Ceea ce e scris aici , este la MODUL GENERAL!

          V-am cantat degeaba ..Hai sa dam mana cu mana??? Sper ca nu ! As dori ca la a doua intalnire la care o sa particip , parcarea sa fie atat de plina de loganuri , incat noi sa nu avem loc pe langa ele si sa stam la o terasa de vorba ;)

          Numai bine !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Eu mi-as fi dorit sa ramana in continuare organizator. Cu toti gresim, bine este sa ne indreptam si sa continuam ce am inceput. A fost o neintelegere intre oameni civilizati. Daca tot s-au spus lucrurilor pe nume(CRED CA ESTE FOARTE BINE), HAI SA MERGEM MAI DEPARTE.Ce zici Bogdan?
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Vreau sa revin si sa subliniez o chestie. Tot ce am argumentat in legatura cu Bogdan au fost parerile mele. Am incercat sa ma pun in locului lui si sa inteleg ce l-a detarminat sa renunte la "statutul" de organizator. Eu nu am vorbit cu el sa-mi explice de ce a renuntat, pur si simplu astea ar fi fost motivele care m-ar fi determinat pe mine sa renunt. Deci nu sunt nicidecum intermediar.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Vitriol, nu vrei sa fii tu organizator?

                p.s. sunt curios cati vor veni sambata la intalnire.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • Ce te face sa crezi ca as fi potrivit pentru postul de organizator?
                  P.S. Chiar nu vad nici un motiv pentru care nu ar veni lumea la intanlire.
                  Last edited by vitriol; 24 June 2008, 17:00.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Faptul ca te implici mai mult decat altii in principal.

                    p.s. eu am visat niste motive.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • Hai ca ma bag si eu un pic in seama. Eu cred ca in orice organizatie nu decide unul singur ci trebuie supus la vot. Cred ca asa e democratic. In primul rind din cite tin eu minte s-a vorbit cu 2 saptamini inainte de plecarea la mioveni. Atunci majoritatea a fost de acord pentru ca nu se stabilise inca o data exacta. In saptamina precedenta plecarii cind deja sa spus ca ar fi bine sa plecam simbata viitoare, deja uni dimtre noi au inceput sa bata in retragere din anumite motive,intemeiate sau neintemeiate.Am incercat sa le dam peste cap argumentele dar s-a spus ca ar merge toti daca ar fi peste inca o saptamina. Daca cineva a spus ca sa facut liste pe ascuns inseamna ca ori nu a urmarit topicul ori este circotas. LISTA A FOST INCEPUTA DE MAI MULTE ORI SI A FOST LA VEDERE.Celor care au pus problema banilor li sa propus sa mearga cu noi in masina. In al doilea rind cind am vazut ca sa aprins focul pe forum am vrut sa renuntam la plecare pentru inca o saptamina(,asa cum renuntasem de nenumarate ori) cu gindul ca va merge toata lumea si am postat o lista pentru simbata inmediat urmatoare in care nu sa inscris nimeni. Daca si acum mai pot uni spune ca sa actionat pe furis eu nu mai pot spune nimic .Eu unul am facut tot ce am putut ca sa mearga cit mai multa lume stiind ca asa va fi mai frumos.
                      Dar sa lasam asta acum, pentru ca ne confruntam cu o problema din care trebuie sa iesim cu obrazul curat. Cit de curind ni se va intoarce vizita de la mioveni, si oameni aia care au fost super gazde nu trebuie sa simta dezbinarile care oricum nu cred ca isi au locul intre noi. Trebuie sa ii primim cel putin la fel de frumos cum neau primit ei. De aceia propun ca Bogdan sa se mai gindeasca putin si simbata la intilnire sa luam deciziile cele mai bune. Noi toti pina la urma sintem prieteni si asa trebuie sa raminem.
                      ps Stati linistiti ca eu sint sigur ca va fi aproape toata lumea simbata,in afara de cei (invoiti).
                      Sa dea dracul sa nu veniti ca va bag zahar in rezervor.
                      Last edited by PAULIC; 24 June 2008, 17:09.

                      Comment


                      • Baieti imi pare rau ca sa ajuns cu vizita pe la noi cu asemenea incidente nedorite si sper sa le remediati pe o cale placuta....Daca este nevoie mai faceti o vizita pe la noi ca sa vina si ceilalti care nu au fost...Oricum noi cei de la Mioveni suntem pe cale sa va intorcem vizita si cred ca luna care vine, dar asteptam si raspunsul din partea celor de la Brasov....Asa ca va rog eu sa va impacati si sa lasat certurile de o parte sau neintelegerile, ca nu sta frumos....Mie unul numi plac...
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Calin stai linistit ,ca le vom remedia(incidintele) cit mai placut posibil. Cred ca o sa inteleaga toata lumea cas sintem oameni maturi si nu mai sintem niste copii .

                          Comment


                          • Originally posted by b45gao
                            Pana nu isi spune si Bogdan punctul de vedere nu vad de ce se pune problema schimbarii organizatorului.

                            Trebuie auzit si punctul lui de vedere.Speranta mea este ca o vina sambata la intalnire pentru a lamurii situatia sau poate chiar sa posteze
                            daca te-ai uita la posturile lui avionulnegru ai vedea ca deja nu mai este organizator. El a cerut personal adminului acestui forum retragerea functiei.
                            te-ai gandit reode ca aici lucram cu "subminare puterii in stat" si cu "divide et impera". nu a cerut nimeni sa i se retraga functia, el cu degetelele lui si cu tastatura lui a facut acest lucru.
                            Daca se razgandeste, e alegerea lui, pana atunci se cauta organizator, care poate fi din nou chiar el.
                            Last edited by NerviiMei; 24 June 2008, 18:55.
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • Faceti o lista cu ce e bine si cu ce nu e bine, puneti-va toti de comun acord, analizati corect si din toate punctele de vedere situatia!Toti trebuie sa cadeti la acelasi rezultat!Nu in ultimul rand invatati-va sa mai lasati putin si de la voi, jocul de orgolii dauneaza... Ganditi la rece!E pacat sa stricati ceva datorita reactiei pe moment!Atata timp cat realizati ca e mai important grupul (in cazul loganclub) si nu individul totul se va termina ok!Incetati sa va mai invinuiti unul pe altul, in definitiv adevarul e mereu la mijloc asa ca nimeni nu are perfecta dreptate!
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Originally posted by darksid3 View Post
                                Faceti o lista cu ce e bine si cu ce nu e bine,............................................. .................................................. ...................... Adevarul e mereu la mijloc asa ca nimeni nu are perfecta dreptate!

                                fara nici un fel de lista.Vad ca de la liste pleaca scandalurile.

                                ai dreptate cu adevarul,dar...... Falsificarea adevarului inseamna minciuna. Dar, oare, falsificarea minciunii inseamna adevar ?
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google