Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vremea frumoasa si multe masini azi la intalnire.

    Comment


    • Hai ca incepe sa fie ca in vremurile bune. Cred ca deja simbata viitoare vom fi peste 35 de masini.

      Comment


      • Super marfa intalnirea,ce mi-ar fi placut sa stau si eu in bucuresti sa fi putut veni la intalnirile voastre

        Comment


        • Originally posted by SUPERCAR View Post
          Super marfa intalnirea,ce mi-ar fi placut sa stau si eu in bucuresti sa fi putut veni la intalnirile voastre
          Nu e timpul pierdut supercar...Vorbim ...Ne organizam...Si facem o intalnire Bucuresti la Constanta sau Constanta la Bucuresti. Asa te vei simti in "sanul familiei noastre" ...Si noi la fel
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • Buna idee

            Comment


            • Preferabil noi in Constanta...Chiar Mamaia
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Da...Asa ma gandeam si eu sa veniti intr-o sambata sau duminica dimineata si sa stati pana seara in constanta,mai facem si cate o plimbare prin toate statiunile....Poate si cu o mica vizita la bulgari

                Comment


                • -Marfa rau intalnirea de azi ,noroc cu Paulic ca ma trezit si pe mine.
                  -Vreau si eu bodykit cum are Darksid3 la Loganu lui galben.
                  -Aveti Metro in Constanta , ca sa mergem la cumparaturi pe la voi ?
                  MotorSport pentru 402ml.

                  Comment


                  • Face Fica ce face si vrea sa mearga la shoping. Mie nu imi place badykitul lui Darksid3. Tiganie din vitan. Are toti taximetristi. Nici evacuarea nu-mi place,si in general nu imi place nimic la masina aia. Ce-nseamna asta?.....Nu mai exista deloc patriotism?

                    Comment


                    • Fica te grabeai atat de tare aseara ca pana la urma am plecat eu inaintea ta .

                      Inca o intalnire de succes.Am ajuns sa ma obisnuiesc cu aceasta expresie si asta nu poate fi decat bine.

                      AAAAAAAAAAA...!Mi-am adus aminte ca saptamana viitoare merg la mare.AHHHHH la naiba!

                      Fratilor se vehicula ceva de o padure ,un gratar...Poate nu se face weekend-ul asta pe 5 .Vreau sa vin si eu...
                      EX : + =

                      Comment


                      • Ehh..Am facut ce am facut..Si am ajuns la prima intalnire de la Polivalenta ! Mi-a placut mult ;) .Cateva poze de la mine..:
                        PS. Parca masina mea arata mai bine acum cu stickerul LC
                        NUmai bine baieti !
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Aaaaa...Deci a ta era masina in care bubuia muzica!Vroiai sa-l eclipsezi pe "vecinul" cu Dacia 1300?
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Asa aveam in plan..Dar nu mi-a reusit deloc ! Ce pretentii sa am la sculele mele..Cand in poza se vede ca avea scoasa o boxa afara care m-a eclipsat !
                            Attached Files
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Frumoasa intalnire...Felicitari baieti

                              Comment


                              • Bogdane..Poate data viitoare apari si tu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google