Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @D-FENS: ei ii place, mie nu, mi se pare urata rau (e parera mea, sper sa nu deranjez pe nimeni) plus ca o Dacie e suficienta. Opel Corsa ... Nu-i place ei, dar n-as putea sa-ti zic motivul.

    @Thejock3r Adi..Ai 3 variante peugeot 206 , suzuki swift sau mercedes sl 55 de la AMG ! ... 206 nu e noua, Suzuki Swift e ok, parerea mea, Mercedes SL 55 AMG ... Crezi ca apuca sa o conduca ?
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

    Comment


    • Suzuki am eu (masina de servici) e mica si naravasa
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Am auzit de la cineva care are ca masina de servici o Toyota Yaris,parca.Nervoasa rau,adevarul este ca si lui ii place s-o calce.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Originally posted by laur200445 View Post
          esti bine venit cu orice masina) Dar ce ti-ai luat?
          vw golf 4 .Eu am venit si duminica.... Dupa o absenta mare,dar ....Culmea ...Nu era nimeni
          Loganist......

          Comment


          • Originally posted by ady_p View Post
            Va rog, mai usor cu posturi d-astea ... Ia ghiciti cine l-a citit ?!?!? Si, MAI ALES, cine bazaie dupa Sandero acum ? Apropo, ce ma sfatuiti sa-i iau? Ma refer la masina noua, fiabila si mititica (in afara de Sandero).
            mazda 2 aia noua

            Originally posted by ady_p View Post
            Mercedes SL 55 AMG ... Crezi ca apuca sa o conduca ?
            pai asta e si ideea...Spui ca ii iei masina ei, deci n-o sa comenteze ca-i prea scumpa. Iei sl55amg si-i lasi ei loganul. Si as aimpaci si capra si varza, adica tu te alegi cu o masina...Si ea se alege cu un mijloc de deplasare in oras.

            Originally posted by tzacanel View Post
            vw golf 4 .Eu am venit si duminica.... Dupa o absenta mare,dar ....Culmea ...Nu era nimeni
            pai unde scrie ca se face intalnirea duminica, sau de unde ai inteles tu ca ne intalnim duminica?
            mai citeste odata te rog titlul topicului, cred ca vei descoperii niste informatii utile.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Dar intilnirea nu este duminica ci simbata ora 16
              KAndrei ,am postat amindoi odata.

              Comment


              • Buna Dimineatza !

                Comment


                • Cred ca simbata va fi prima oara in care nu voi raspunde prezent la intilnire pentru ca imi voi petrece sfirsitul de saptamina pe litoral si sper ca ma voi intilni cu ceva membri constanteni.

                  Comment


                  • Paulic ai uitat ca ti-am ca sunt si eu la mare!?De ce nu ai spus nimic .Poate incropim o mica intalnire cu Constanta daca sunt mai multi pe litoral!
                    EX : + =

                    Comment


                    • DA si eu sunt la mare !!!
                      B 44 NWP

                      Comment


                      • Lasati numere de tel

                        Comment


                        • ATENTIE!!!!! , cei care-si lasa masinile pe langa obor aveti mare grija, mie un jegos mi-a facut butucu varza + tabla pe partea dreapta, , daca stiti vreun tampit din asta care crede ca gaseste mare lucru intr-un logan rupetii capul ca eu daca as da de unul din asta i-as atarna capul de toba ..************
                          http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                          Comment


                          • Langa Obor stiu si eu o masina frumoasa.
                            @Thejock3r : Sper ca ai alarma la masina, si parul in casa
                            As merge si eu la mare ,dar astept rotile (buget scazut grav)
                            MotorSport pentru 402ml.

                            Comment


                            • ) Fica ) daca-ti zic ca n-am alarma..Ma crezi ? Si ca o mica intamplare , acum 2 saptamani am gasit masina deschisa , nu de ciorditorici am uitat eu s-o inchid. Faza frumoasa e ca era deschisa de 2 saptamani, de la ultima drumetie cu ea )
                              Cat despre par , electrosoc si alte nebunii..Sunt dotat pana in dinti
                              Sa speram ca nu ni se vor intampla astfel de lucruri urate !

                              Sa auzim de bine!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • @ Thejock3r : Daca stiam ca e deschisa , la cat am trecut eu pe langa masina ta !
                                aveti grija cum lasati masinile si ce lasati in ele .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google