Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neatza florynel.

    Bai la urma urmei femeile sunt ca masinile ... Niciodata nu o sa scoatem din ele cat bagam ... Asa ca nu vad de ce va vaitati ( avand in vedere ca asta e un club legat de masini ) ... Bene ce e drept masina nu comenteaza, nu da ordine si e mereu prezenta la datorie pe cand femeia ... Aaa sti nu am chef ... A e perioada aia a lunii .... Aaa nu ma simt bine.

    Comment


    • Silvica, eu nu am gasit femeie care sa nu vrea...E mult pana se intampla o data ca apoi te roaga ea...O sa vezi tu

      Comment


      • Iti arat de te saturi. Stiu caz care a tras 3 ani de ea .... 3 frate 3 ani de zile lasa-o draq ... Si dupa 3 ani i-a zis .... Nu sunt pregatita.

        Poate inainte sa te insori cu ele sunt asa ... dar dupa ... se schimba treaba cand se vede cu sacii-n caruta. Bene ca daca iti da Dumnezeu o ninfomana ... eee ... inseamna ca te iubeste mult de tot.

        Comment


        • Pai 90% sunt nimfomane...
          9% sunt normale...
          si 1 % frigide...Eu nu am gasit asa ceva

          Comment


          • Pfff ... Eu am avut parte ... Nebuna si frigida ... Femeia vorbea de masinute zburatoare ... Dupa o luna am fugit cat m-au tinut picioarele.

            Comment


            • Mama da ce Offtopic pe aici
              Mai baieti, nu va mai plangeti atat. Femeia e asa cum e, nu se va schimba niciodata. Va dori mereu sa fie in centrul atentie, va dori mereu sa fie alintata, va dori mereu sa creada ca ea este pilonul unei relatii, de ea depinzand totul.
              "Daca o pocnesti, se cheama maltratarea femeii. Daca te pocneste ea, e autoaparare. Daca iei o decizie fara sa o intrebi, esti nesimtit. Daca ea ia o decizie fara sa te consulte, e femeie emancipata. Daca ii ceri sa faca ceva ce nu ii place, e dominare masculina. Daca te roaga ea, ii faci o favoare. Daca apreciezi formele unei femei si lenjeria sumara, esti pervers. Daca nu, esti homo. Daca-i oferi flori, urmaresti ceva. Daca nu, esti magar. Daca esti mandru de realizarile tale, esti plin de tine. Daca nu, esti lipsit de ambitie. Daca o doare capul, e obosita. Daca te doare pe tine, n-o mai iubesti. Daca vrei sa faci dragoste prea des, esti obsedat. Daca nu, ai pe altcineva. Si va mai intrebati de ce mor barbatii mai repede decat femeile...!!!" ( nu imi apartine, l-am gasit...dar oricum evoca realitatea)
              @siviu: Nu cred ca are rost sa vb despre relatii amoroase pe aici, caci femeia vrea atata timp cat stii ce sa-i oferi. ( momentan ai 18 ani, iar experienta ta e oarecum nesemnificativa momentan, no ofence).
              Acum revenind la topic: pe 19 iulie se mai fac intalniri? Sau sunteti toti plecati in concediu?
              PS: imi cer scuze pt offtopic, dar nu m-am putut abtine.
              Last edited by Cezar; 4 July 2008, 10:20.

              Comment


              • Ai dreptate stai linistit ( mai am 26 de zile si fac 19 ) ... Si da se fac in fiecare sambata ... Chit ca vin 2 - 3 sau mai multi.

                In final se ajunge la veche concluzie ... femeile ... nu poti trai cu ele, dar nici fara ele.
                Last edited by crisneg; 4 July 2008, 11:04.

                Comment


                • RAU CU RAU DAR MAI RAU FARA RAU(referitor la femei)
                  Baieti intalnire va fi in fiecare sambata sala polivalenta in pacare jos.
                  Ca vine un singur om...Ca vin 50 tot intalnire se numeste.
                  Concedii avem toti,dar nu cred ca ne nimerim asa deodata incat sa nu mai vina nimeni sambata
                  Va asteptam
                  http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                  Comment


                  • De data asta vine si io, am de ridicat si montat la fata locului suportii de numere.

                    Comment


                    • Eu am de dat si de montat :P

                      Comment


                      • Revin asupra stickerelor!!!
                        cristi_wolf...Cum sta treaba? Ai reusit?
                        Mai am un tricou de la comanda precedenta.Rog cine e in cauza sa ma anunte ca am uitat(parca viorel...)
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • Mai baieti...Ce ziceti de intalnirea nationala nr. 3 de la sovata?
                          hai care sare, care vine?
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Eu nu ca pe 11 am examen de permis...
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • @xew De data asta vine si io, am de ridicat si montat la fata locului suportii de numere.
                              @SilviuB Eu am de dat si de montat :P

                              Ia ghiciti voi cine mai are suporti noi si trebuie sa-i monteze ??? Sper sa ajung si eu
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment


                              • Este asteptata toata lumea...Cu sau fara suporti.Rog sa se voteze in pollul de prezenta cei care stiu sigur ca vin
                                Va multumesc!
                                Numai bine...
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google