Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca intalnirea o sa se prelungeasca pana mai pe seara, sunt sanse mari sa reusesc sa ajung si eu. Sunt plecat din Buc in acel weekend, dar ma intorc duminica, si sper sa ajung in Buc pana pe la ora 18...acum depinde si de cat or sa stea pretenii nostri de la Mioveni.Sper din tot sufletul sa reusesc sa ajung.

    sigpic

    Comment


    • @avionulnegru: iti pierdusei titiul ?

      Comment


      • Sper sa fiu liber atunci.Pe langa berea pentru bucurestenii mei, trebuie sa-i cinstesc pe tweety si ai lui, carora le-am promis o bere pentru un vot. Sper sa duceti, la cate voturi ati dat si veti mai da pentru fetita mea

        Comment


        • Dam si fara bere sorine...Suntem prieteni ce naiba...Important e sa ne intalnim toti si vedem noi

          Comment


          • Eventual va puteti opri in parcarea de la Metro..Si de acolo sa va preluam..Sa facem coloana mare

            Comment


            • Pe 27 am botez ... Ce noroc pe capu meu ...

              Colac peste pupaza azi la 7 dimineata intra si eu intr-o benzinarie sa-mi iau ceva de baut si lichid de parbriz si dau de Fica ... Grabit sa ajunga la servici.

              Comment


              • Originally posted by laur200445 View Post
                Eventual va puteti opri in parcarea de la Metro..Si de acolo sa va preluam..Sa facem coloana mare
                nice idee
                nu de alta dar de acolo pana la sala polivalenta...Trebuie strabatut bucurestiu bine de tot, si daca e coloana mare...Iese calumea
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • Ohohooo, ce intalnire se anunta. Deja pun bateriile la incarcat ca e rostul de zeci de poze. Va asteptam baieti !
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • Pai sa le pun si eu...Sa iasa bine

                    Comment


                    • Eu nu am ce sa pun , dar sper sa apar pe aparatele voastre . :P

                      Comment


                      • Daca esti prezent apari...

                        Comment


                        • Toata treaba cand se intampla Tweety? Sambata sau duminica?
                          Scuze, dar nu am inteles f bine.

                          Comment


                          • Duminica 27.07.2008 undeva in jurul orelor 11:00-12:00
                            P.S. vine si maniak si stiu ca v-ati cam contrat

                            Comment


                            • @tweety : stiu ca sunt cam nehotarat dar daca pana pe 27 fac rost de banuti ( eu sunt platit in nasturei sau nasturasi ) poate imi aduci si mie o folie si niste autocolante .
                              chiar vreau sa apar si eu in poze pe forum .

                              Comment


                              • Se face

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google