Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si cateva poze de la mine, inainte sa vina " fotografii "
    Attached Files

    Comment


    • Filmuletul de la venirea noastra...
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
      Last edited by Ionut; 28 July 2008, 11:52.

      Comment


      • Suuuppppeeerrrr tare intalnirea domnilor. Imi pare nespus de rau ca nu am putut fi prezenti si noi din Brasov dar sper ca la intalnirea urmatoare sa vena sii unii dintre noi. Pana atunci toate cele bune
        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

        Comment


        • hai boloooooo cu tona aia de poze

          Comment


          • Se pare ca a fost o intalnire ff faina.....Pacat ca nu am reusit sa ajung, de cat la spartul targului....Dar macar am avut placerea de al cunoaste pe TWeetY, si de a mai petrece niste clipe placute printre loganistii bucuresteni.

            sigpic

            Comment


            • Super intalnire...... Super loganisti.
              BRAVO!!!
              1.5dci
              B-04-RZZ

              Comment


              • BOLO-BOLO-BOLO. Doar nu le scoti si pe hartie foto?!!!!!

                Comment


                • Nu are net in bucuresti, de-abia dupa ce ajunge acasa, ne serveste

                  Comment


                  • Superr intalnire......

                    Comment


                    • Salut baieti!!!!....Imi pare rau ca postez cu intarziere dar am avut mici probleme de rezolvat si nu prea am mai avut timp de calculator si acuma am prins momentul.....Super intalnire super frumos, baieti de nota 20+, super golanurile voastre, ce sa mai m-am simtit ca acasa la mine si imi pare rau ca nu am mai putut sa stau mai mult.....Mult respect din partea mea si va asteptam pe la noi oricand...
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Cred ca a fost foarte tare!!!Imi pare rau ca nu am putut ajunge!!!Dar mai tre sa si muncim...Poate data viitora
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Incerc un filmulet facut de bobbyred, sa vedem daca se vede

                          Comment


                          • Observ multa multumire in ceea ce priveste intalnirea cu mioveniul
                            imi creste inima cand vad asta
                            vrem filmulete :*
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • Pai de ce nu?
                              A fost foarte ok...

                              Comment


                              • Asta ziceam ...Ca a fost OK
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google