Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu sambata sunt in Ploiesti ( in drum ) ... S-ar putea sa pot veni si eu.

    Comment


    • Da...Ma refer la o noapte acolo...Ca spre seara sa putem bea/servi cate un suc/bere/rakiu si sa ne zbantuim putin la un sistem audio al unei masini.
      as propune sa incercam ceva rustic....Sa incercam sa ne organizam singuri nu altii(hotel/pensiune).
      propun CORTURI.
      sa stam ingramaditi toti de frigul de peste noapte...Sa ne facem cafeaua intr-un ibric la un foc speriat de vant(sorry felix) si sa mancam conserve si alte animale alergate pe camp.
      suna belea nu?
      se baga careva?
      stabilim o data in functie de cum poate fiecare
      va pup
      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

      Comment


      • Cum am zis si mai sus...Ma bag.
        Pot fara nicio problema si weekendul asta si weekendul urmator.
        Apoi o sa fie cam dificil ca incep munca

        Comment


        • Buna dimineatza .
          ce frumos suna cum le spune cris .

          Comment


          • Stabiliti si voi in alt weekend in afara de acesta...Va rog mult

            Comment


            • Daca nu plecati weekendul asta , poate mergem impreuna weekendul urmator .
              )

              Comment


              • Wekendul viitor s-ar putea sa dati si peste mine pacolo

                Si cred ca daca ar auzi cei din zona Sibiu,Brasov ar urca si ei!
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Lojik..Si eu ma bag, dar weekendul asta e prea din scurt...Cu banii nu stau deloc bine acum, weekendul viitor mai mult ca sigur
                  crisneg : s mor io, suna atat de romantic si de tare cum ai zis-o tu...
                  am si gratar portabil, cortul nu l-am gasit acasa dar am sac de dormit termo-izolant
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Daca va hotarati ptr wekwndul viitor astept un nr de tel de la voi pe PM
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • Amanam din cauza voastra si parca vad ca tot nu veniti....

                      Comment


                      • A voastra a cui? Nu trebuie sa amanati nimik! Eu doar am spus ca in celalalt weekend voi fi pe acolo si daca cumva sunteti in zona sa-mi da-ti un telefon sa trec sa va salut sa bem o bere si sa facem cateva fotografii. Atat!
                        Dar ma repet :NU trebuie sa amanati nimik ,cel putin nu din cauza mea.
                        BAFTA
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • Ioi...Din cauza mea la fel...Nu amanati nimic...Si eu am zis doar k weekendul celalalt as fi liber si cu banii la fel...
                          oricum playmo, si bogdan a sugerat la fel cu weekendul celalalt ;)
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Eu pe 9 si 10 sunt calare pe transfagarasan .
                            daca ne vedem pe acolo ne salutam si ne facem poze .

                            Comment


                            • Ma faceti sa ma inclin si eu spre weekendu urmator la o deplasare in zona.
                              nu e nici o problema...Mergem cand e mai multa lume...Ca atunci e mai frumos.
                              voi vorbi cu cei din sibiu/brasov.
                              suna romantic intr-adevar....Dar suna bine avand in vedere ca ne cunoastem de ceva vreme...Eu cred ca aceasta propunere nu va face decat sa ne uneasca si mai tare.
                              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                              Comment


                              • Am zis ce am zis mai sus din cauza celor care s-au obisnuit sa se anunte sau sa promita diverse si ....
                                s-a plans bolo ca e prea din scurt pentru weekendu asta. Facem lista pentru weekendu viitor atunci ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google