Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai nenea dark....Vad o multime de posturi sterse.
    sincer...Nu mi se par prea offtopic....
    lumea discuta...Si iar discuta...
    daca tu le stergi posturile pentru care si-au luat cate 5 min sa le scrie(timp in care poate faceau altceva)...Descurajezi lumea sa mai scrie.
    fara suparare...Dar ai intrat cam tare pe forum de cand esti moderator.(stergi tot)
    inteleg si eu ca oamenii care vin nu trebuie sa se plictiseasca citind 10 pagini pentru a intelege ceva.....Dar sunt 100% convins ca ala care vrea sa inteleaga ceva...Prima data posteaza si apoi citeste in urma.
    la constanta sunt 200 de pagini....si nu isi face nimeni probleme de genul
    pana la urma urmei nu cred eu ca pe ala care vine in club il intereseaza neaparat discutiile precedente...Ci doar ce va fi in continuare.

    @felix...Taticu nu imi prea merge netul in rulota in care stau.

    @sonykel: fii atent ca baietii nu vor sa ma piarda....Asa ca oricat ai ridica miza...Ei vor da mai mult
    Va multumesc!!!
    Last edited by crisneg; 13 August 2008, 13:57.
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • Acum o saptamana si ceva se dadeau avertismente pe aici vis-a-vis de posturile care nu au legatura cu intalnirea de la Polivalenta!Genul de posturi sterse sunt "Buna Dimineata, etc", timp in care le-am lasat destul sa fie citite!Eu nu cred ca se plange cineva atata timp cat mesajul a fost preluat de cei in cauza, deci prin urmare scopul era doar de a mai fluidiza informatiile menite acestui thread!M-as mira sa se descurajeze cineva sa posteze daca e ceva ce tine de intalnirea de la Polivalenta!Sunt destule thread-uri si pentru Diverse, deci nu vad problema comunicarii!Oricum am facut-o intr-o maniera plina de bun simt, asa ca nu pot fi acuzat de abuz!Eu ii respect pe toti!
      Last edited by darksid3; 13 August 2008, 14:40.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Nu am zis ca nu ai folosit diplomatia.
        nu ma intelege gresit
        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

        Comment


        • Si eu is de aceeasi parere...Daca postam balarii macar sa nu fie monosilabice. Oricum se poateaza si alte chestii decat ce tine d epolivalenta. Deoacamdata am reusit sa nu se mai posteze in topic chestii legate de alte intalniri< ar trebui sa-mi dau un cartonas rosu pentru ce am scris acum>.

          oricum o rezolvare ar fi ca lumea sa-si treaca id-urile de mess in semnatura< ca vad ca la profil nu le-au trecut toti> si sa discute lucruri personale pe mess sau la telefon.
          Last edited by NerviiMei; 13 August 2008, 16:13.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • Originally posted by crisneg View Post
            Nu am zis ca nu ai folosit diplomatia.
            nu ma intelege gresit
            Stai linistit ca nu te-am inteles gresit!Doar am crezut de cuviinta ca o data ce anumite posturi au fost preluate de destinatari, pot fi sterse si sa ramana ce este mai important!Am sters chiar si posturi personale, asta ca sa-ti faci o idee!Bineinteles ca nu se poate taia nimic "cu cutitul" pentru ca am fi prea de tot dar erau mesaje tip chat, atata tot!Numai bine
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Aunci hai sa vb cu lumea si sa facem un thread nou cu intalnire loganisti bucuresteni
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • Daca lumea e de acord, nu-i nici o problema!
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Eu cred ca ce s-a intamplat pe aici se stie.......Asa ca nu vad de ce nu vom incepe un nou thread
                  curat de data asta
                  http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                  Comment


                  • Dar sa-i dati acelasi titlu, sau ceva cat de cat asemanator, ca sunt multi care citesc forumul pe fuga, si nu se uita decat la ce le sare in ochi, chiar daca ustura (mie, de exemplu, a ajuns sa-mi sara in ochi titlul topicului) ... In rest numai de bine

                    ne vedem pe sambata

                    Comment


                    • Ok...Atunci cand va fi momentul oportun, Cristi faci tu alt thread si-l inchizi pe asta!Ca o completare: Discutiile si comentariile pe langa subiectul intalnirilor de la ora 16 in fiecare sambata nu sunt considerate offtopic!Deci nu baga nimeni pumnul in gura nimanui!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Darrksid, sper ca in noua ta functie sa fii mai bland ca fostul moderator. Noi poate mai deviem de la subiect, poate mai incalcam regulamentul, menirea ta, ca si MODERATOR, cred ca e sa ne aduci pe drumul cel bun, nu sa "te dai la noi", sa ne vorbesti de sus si sa ne penalizezi. Pur si simplu sa repari greselile facute de noi, gen postare consecutiva, reclama, etc

                        Comment


                        • Pai sa ridice mana care a fost penalizat sau "bruscat" de mine In special pe baza discutiilor din acest thread!Eu iti garantez ca nu e nici unul Unii de aici ma stiu personal asa ca nu-ti fa astfel de griji!Maxima sanatate
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Tocmai asta ti-am urat. Tot ce am scris a fost cu referire la fostul moderator.

                            Comment


                            • Eu ii cunosc personal, si amandoi sunt niste baieti de nota 10. Au aparut niste discutii, nu stiu din ce cauza, si fiecare incearca sa isi sustina punctul de vedere, desi consider ca aceste discutii ar putea continua in alta parte.

                              Dar, pana la infiintarea unui alt thread, legat de intalnirea oficiala a loganistilor bucuresteni la Polivalenta, Sambata la ora 16.00, imi permit sa va atrag atentia ca sunteti cam OFF Topic !!!!

                              sigpic

                              Comment


                              • Eu zic sa facem urmatoarele threaduri ( sa fie si sticky )

                                1. Intalnire Sambata Orele 16:00 "POLIVALENTA"
                                2. Intalniri FULGER ( Nocturne )
                                3. ( Un thread dedicat Intalnirilor LC Bucuresti cu alte zone din tara ... Gasiti voi un nume )
                                4. Balarii ( sa avem si noi cei din Bucuresti un thread unde sa aberam linistiti fara sa fim taxati )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google