Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ati terminat cu "cearta"...Cine ma poate ajuta si pe mine? As vrea o ruta buna spre Sala Palatului Bucuresti,dinspre provincie. Vin din Neamt,si as prefera un desen cu drumul pe o harta.Vin duminica asta la voi in vizeta. Cine este destul de amabil sa ma ajute?
    Am nevoie de harta cu drumul prin Bucuresti pana la Sala.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Sorine, hai sa-ti explic, ca vad ca este singura solutie: moderatorii au anumite sectiuni in care pot modera, nu-s moderatori in toate sectiunile. Eu am 2 sectiuni incare moderez:
      1. Bursa
      2 intalniri bucuresti

      exista o categorie Supermoderatorii care pot modera in toate sectiunile , dar nici ei nu pot edita poll-ul.
      singurul care il poate edita este adminul si anume cristi_xp.

      eu fac parte din loganclub...Nu neaparat bucuresti, bacau, pitesti, timisoara......Etc.
      am folosit persoana a2-a plural pentru ca am vrut sa subliniez ca esista si organizator de intalniri care poate si trebuie sa faca cam aceleasi lucruri care pot si eu sa le fac, nu ca sa ma exclud pe mine din comunitate...Desi unii ar dori sa nu prea ma mai vada la ochi.

      in final...Incearca, pe cat posibil, sa nu-mi mai rastalmacesti spusele.

      Originally posted by cristi3775 View Post
      Daca ati terminat cu "cearta"...Cine ma poate ajuta si pe mine? As vrea o ruta buna spre Sala Palatului Bucuresti,dinspre provincie. Vin din Neamt,si as prefera un desen cu drumul pe o harta.Vin duminica asta la voi in vizeta. Cine este destul de amabil sa ma ajute?
      Am nevoie de harta cu drumul prin Bucuresti pana la Sala.
      vii prin urziceni...Sau prin ploiesti?

      daca vii dinspre ploiesti..e simplu, mergi drept de la baneasa pe kisselef, continui pe calea victoriei si o sa fie sala palatului undeva pe dreapta.
      Last edited by NerviiMei; 14 November 2008, 23:18. Reason: postare consecutiva.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • Vii prin urziceni...Sau prin ploiesti?

        Depinde de ruta care mi-o oferiti voi cea mai buna,si mai rapida......Ramane la latitudinea ta/voastra, si eu voi alege.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Cel mai simplu sa ajungi la sala palatului este prin ploiesti...Dar e mai lung drumul si duminica s-ar putea sa fie destul de aglomerat. Daca m timp in nopatea asta iti fac o schita pe o harta.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • @kandrrei- as aprecia ff mult .Poti sa imi faci ruta si prin urziceni si prin ploiesti.Cel mai mult stiu drumul prin Ploiesti,pt ca am mai venit de cateva ori in Bucuresti pe acolo.Ideea e ca plec duminica dimineatza la ora 03.00 din Piatra Neamt,si intentionez sa ajung in Bucuresti,undeva in jurul orelor 08.00-08.30,in functie de vreme si trafic...Poate chiar si mai repede, si apoi sa plec in aceeasi zi pe la pranz,sau mai spre seara inapoi acasa.
            Oricum,voi avea si un GPS,dar dupa cu in ultima vreme s-au mai schimbat semnele de circulatie prin Bucuresti,asa avea nevoie si de ajutorul vostru.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Cel mai bine este pe la Urziceni,pe la Ploiesti ocolesti putin.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • Ok.....Dar te rog..Fa-mi un desesn cu harta din bucuresti..... Pe ce anume drumuri sa merg
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Gogule degeaba vii tu duminica pt ca noi ne intalnim sambata. Sincer acum, asta e, in caz ca n-a observat nimeni iti zic eu dl. Cristi, duminica vii singur.

                  Comment


                  • avem iar poll...deci fara liste!!!
                    Last edited by NerviiMei; 15 November 2008, 07:43.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • Baietii sorry dar astazi nu pot ajunge la intalnire sunt la datorie (la munca)
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • Originally posted by kAndrrei View Post
                        avem iar poll...Deci fara liste!!!
                        Multumim mult domnu` pentru poll.Altfel trebuia sa facem iar liste, sa umplem pagini p-aici

                        Originally posted by WLW View Post
                        Gogule degeaba vii tu duminica pt ca noi ne intalnim sambata. Sincer acum, asta e, in caz ca n-a observat nimeni iti zic eu dl. Cristi, duminica vii singur.
                        Stia ca noi ne intalnim sambata de la ora 3, dar s-a oferit stuke sa-i arate viata de noapte din bucuresti , asa ca n-o sa fie singur http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t6294p50.html

                        Comment


                        • Baieti, azi nu cred ca ajung pentru ca sunt la munca......
                          sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                          Comment


                          • Sal o rugaminte pt cei care vin azi la intalnire ----care aveti din intamplare un spray cu lac auto p'acasa se poate sa-mi aduca si mie putin
                            scz dar nu am stiut unde sa postez :P

                            Comment


                            • rosu..daca e iti aduc eu !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Da este perfect rosu imi si trebuie
                                am vopsit deja pleoapele dar nu am lac

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google