Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am plimbat cu cincearu... O masina de vis de care te indragostesti.. Nu va urcati.. Caci greu va dezlipiti !
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • ) aia nu a fost plimbare...Sa vezi azi ce i-am dat 250/h pe bucuresti pitesti :P
      apropo fugea unu cu un logan van cu 150-160h constant )
      Last edited by Rebell; 17 November 2008, 14:10.
      BMW 525 D & Logan 1,6

      Comment


      • Bezme a fost rasfatatul zilei Te cam invidiem ! Frumos bemveu Rebell. Sa-l stapanesti sanatos pana la Tuareg )
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • In atentia organizatorului CRISNEG :
          BABY EXPO, Editia 13 de Iarna ,Locatie Sala Polivalenta - Bucuresti :Joi 20, Vineri 21, Sambata 22 si Duminica 23 Noiembrie 2008 Zilnic intre 10.00 si 18.00 .
          O sa fie balamuc.
          In intampinarea problemelor aparute acum 2 saptamani, cand abia am reusit sa urcam, te rog sa iei o hotarare si sa o comunici aici, in timp util

          Comment


          • Multumesc SORIN pentru informatia data.
            Conform celor spuse si auzite, unii loganisti au putut trece de asa zisa "imbulzeala" ,unii nu . O intalnire se desfasoara in prezenta cator mai multi participanti,iar pentru a evita neplacerea de a traversa jumatate din Bucuresti si cand esti la 200 m sa nu ne lase sa trecem,PROPUN SCHIMBAREA LOCATIEI Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15 pe parcursul acestui BABY EXPO!!!!
            Cum a zis si SORIN in timp util trebuie sa gasim alt loc de intalnire(care poate fi: PARCUL CAROL: "farfurie" , fantana MIORITA-BANEASA....Etc)
            Daca aveti alte propuneri le astept cu placere...Si de comun acord ne stabilim loc'sorul !!!
            Va pup :P
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • Cristi la fantana Miorita Baneasa cred ca ar fi bine.....
              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

              Comment


              • Sambata asta sunt si eu prezent , optez tot pt Fantana Miorita.
                bafta

                Comment


                • E bine la Miorita

                  Comment


                  • La fantana Miorita este bine pentru ca nu o sa fie aglomeratie ca la Polivalenta si e un pic si mai spre periferie.....
                    sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                    Comment


                    • Exact toti in baneasa!Mai baietei si fetite dar in parcare la kiss fm nu se poate?
                      este exact la pod la cotroceni spre grozavesti.E mare si libera.

                      Comment


                      • Wrc-ule...Iti dau eu 10 lei sau cat e benzina de la kiss la miorita)
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • As vrea sa votez in poll ca nu vin pana la miorita, dar nu e resetat.....E greu....O data pe saptamana sa se ocupe cineva sa ceara sa se reseteze.....

                          Comment


                          • Votez Miorita !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Eu va zic ca sambata la ora aia la miorita o sa fie bara la bara pe sensul spre baneasa, din partea mea nu vin in aglomeratia aia, daca gasiti alt loc, ok.

                              Comment


                              • Votez tot Miorita......
                                sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google