Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WLW..Hai ca nu o sa fie mare aglomeratie pana la Miorita.
    O sa fie maxim de la jumatatea drumului intre casa presei libere si miorita.

    Comment


    • Poti veni din sens invers (dinspre Baneasa) ;)
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Sau prin spate pe la Casa Presei

        Comment


        • Nu vin la miorita, scuze dar nu e ales bine locul dupa parerea mea, sunt atatea locuri.

          Comment


          • V-am cerut sa sariti cu propuneri....Si nu va mai suparati atat ca imi ajunge si mie atatea figuri....Ce naiba ....Parca sunteti de cls a 2-a....Va purtati pica unul altuia de parca aveti de impartit averi.
            mai moale oameni buni...De unde atata orgoliu?
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • Majoritatea decide!Simplu
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Fac eu intalnire acasa.. E loc pentru fiecare loganel in miniatura.. Avem di tati.. Numa sa veniti.. Colentina! Sambata la orice ora
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Unde hotarati voi acolo vin si eu...
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • Nu ne certam cristi, incercam doar sa gasim solutii. Atata timp cat lumea are o parere majoritara , incercam sa gasim solutii lumii care este minoritara ptr ai fi mai usor sa ajunga la locul cu pricina ;)
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Salut baieti si fete !
                      sunt nou pe forum as vrea sa ajung si eu la intalnirea asta a voastra numai daca ma primiti si pe mine ,daca da poate se hotaraste pana la urma locatia.
                      pot sa vin cu o propunere :parcul carol ???!!!

                      Comment


                      • NU am nimic impotriva lui Carol, insa acolo au intalnire cam marea majoritate a cluburilor .
                        O sa fie weekend , o sa fie lume in parc..Iar locuri de parcare nexam. Si iar o sa ajungem ca la kisselef sa le parcam care pe unde mai apucam: pe mijloc etc etc
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Si eu tot parcul carol propun, la Miorita o sa fie greu de ajuns (aglomeratie mare sigur).

                          Comment


                          • Depinde de unde veniti... Idem ca si Felixb , unde hotarati..Acolo vin si eu.
                            Parcarea de la kiseleff o fi libera sambata la 3 ?

                            Comment


                            • hai cu propuneri ca numai maine nu este sambata.

                              Comment


                              • Cet? :d........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google