Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand??? Din partea mea nu e nici o problema ! Intalnirea saptamanala poate sa se tina unde o i Eu oricum voi veni! mai scap de praful din casa
    Last edited by Thejock3r; 20 November 2008, 21:47.
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Copii si oameni mari, este loc destul linga palatul copiilor, chiar linga polivalenta.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Presimt ca o sa iasa un rahatel ! Multi nu citesc acest topic..O sa se duca tot la locul bine stiut...Mai e faza sa incercam totusi sa ajungem sus, la locul nostru ( poate nu o fi chiar asa de omor)
        NU sh..Zic si eu
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Domnuuuuu cu "tulburelu",e vb de trafic nu de 10 lei,ca nu ei ma fac pe mine ci ioooo pe eiiii
          sau in fata la casa poporului?AAAAAA?

          Comment


          • A punctat bine joker.. Cu polivalenta.. Oricum.. Daca-mi aduceti o pitzipoanca.. Vin si la ploiesti )
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Ar merge si la academia militara de langa cotroceni!
              Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

              Comment


              • Domnuuuuu cu "tulburelu" ,e bine ca nu te fac ei pe tine )

                Unde hotarati acolo mergem....Daca nu ramane la miorita cum zic eu si gata...
                3 vor acolo...2 acolo....3 in alta parte.
                Sariti cu oferte si avantajele ei....Hai sa vad ca va pasa :P
                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                Comment


                • In fata la casa poporului suna mult mai bine decat la miorita

                  Comment


                  • La Miorita se poate ajunge prin mai multe locuri, si nu stiu daca o sa fie aglomeratie chiar pe toate variantele de mers, da oricum sa hotareasca majoritatea unde ne intalnim........
                    sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                    Comment


                    • Dar macar sa se ia o decizie..Ca trece timpul si nu stim unde ajungem !
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Tot la polivalenta e cel mai bine, pt o zi aglomerata schimbam permanent locul???
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Prietene crisneg...De cand esti organizator pe forum? Nici acum nu stii ca unu zice hais si altul cea.

                          pune punctul pe "i" ca altfel il pun eu si terminam balamucul.
                          sorine poll-ul era resetat de duminica si in alta oridine de idei dar pe aceeasi tema, am fost plecat din bucuresti.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Mie polivalenta mi s-a parut de la inceput cel mai potrivit loc. Ati putea pune la titlu: "intanlirea la polivalenta, daca nu se poate ajunge la polivalenta din motive de trafic, intanlirea se va face langa palatul copiilor". Cum zicea si MVP, nu are rost sa schimbam locul pentru o zi aglomerata.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Atunci ne incercam norocul tot la Polivalenta..Poate o fi loc si ptr noi..Daca nu ii asteptam la baza pe toti si plecam in alta parte !!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Domnule k.....Nu am inteles ce incerci? Sa imi scoti mie ochii pentru ceva.....? Sau cum?
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google