Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Termina Sorine, nu se retrage nimeni, sunt multi carora le face placere sa te aiba in preajma. Discuti fara rost, va impacati voi

    Comment


    • Sorin cu scuzele de rigoare dar aseara mai lu-at cam tare si scuze inca o data sincer nu are rost sa te retragi din acest forum cred ca la mijloc este o neintelegere si chiar imi pare rau ca din cauza mea s-a declansat alte discutii intre voi eu chiar am fost surprins ca un membru ca tine respinge noi membrii si sincer aseara chiar nu mai aveam nevoie de nimic (gen :stikare si intalniri) dar astazi m-am gandit poate ai fost si tu suparat eu oricum am stilu de a spune ce gandesc imediat fara retineri si imi cer scuze inca o data ,poate nu ma pricep la gramatica si in ale limbi romane dar ce sa-i faci ,in concluzie chiar o sa fac tot posibilu sa ne intalnim maine si sa devenim cei mai buni prieteni.

      Comment


      • Originally posted by gelica75
        Poate eu nu stiu atata gramatica dupa cate spui tu dar cu riscu de a fi sactionat tu varule ai minea in colturi si sigur numai ai scapare ,as mai sta cu tine la barfa dar la ora asta am alte lucruri mai importante de facut .
        propune un paragraf in regulamen:primim doar cu nota 10 la gramatica
        daca ar fi sa faci tu stikarele alea poti sa ti le bagi undeva :hai pa ca ma plictisesti.
        Gelica asta vine si se adreseaza la modul asta lu' Sorin, si voi tot pe Sorin incercati sa-l calmati? Inteleg sa te contrazici, dar nu sa vii cu astfel de remarci. Si culmea, toata lumea il invita la intanlire...
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Eu mi-am dat jos stickerul de bunavoie si nici n-o sa-l mai pun la loc prea curand...Parerea mea e ca n-aveti ce face...Bagati-va mintile in cap si nu mai fiti asa copii...Serios acum, iar tu gelica, n-am cuvinte frate...

          credeti ca logan club sta intr-un sticker de....C#@&7 ? Impuscati-va atunci!

          Comment


          • Are dreptate Sorin.Nu ca ar sta clubul intr-un sticker,dar trebuie sa existe "o leaca" de exclusivitate.
            Nu aruncati cu rosii ca-s scumpe.
            Mie i-mi place stickerul celor de la DRT
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • Nu cred ca se ajunge nicaieri daca va certati ca niste copii din niste lucruri marunte.......
              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

              Comment


              • Bai fratilor, voi sunteti nebuni ? Cred ca va plictisiti rau de ati ajuns sa va certati pe asa niste lucruri minore.

                @sorin_pss: Nu mai te supara frate asa pentru atata lucru tu parasesti clubu ?
                Pe bune asta e o atitudine de copil.

                Apropo mane sper sa fiu si eu prezent la intalnire ca nu am mai fost in ultimul timp.

                Numai bine.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • eu ma abtin de la comentarii.... da' nu cred ca e bine ce faceti.

                  Originally posted by sorin_pss View Post
                  Bine-nteles ca tot sorin e cel care provoaca scandalurile pe forum, asa ca m-am autosuspendat.Ma retrag din LOGAN CLUB BUCURESTI
                  Acum sa-i explic acestui "pompier" care se aprinde inaintea focului.
                  Asa, sa fiu explicit pe intelesul tau , ca vad ca unde am 'batut' eu s-a interpretat gresit.
                  Sunt unii din Bucuresti care nu au fost niciodata la intalniri, nici cele saptamanale, nici cele nocturne.Nu au masinile expuse la my ride, nu si-au pus datele personale in topicul deschis de mine...
                  Si atunci, intrebam pentru ce vor stickerele, sa se dea rotunzi cu el sau de ce? Cand ne intalnim in trafic, in loc sa ne salutam si sa ne oprim sa vorbim putin, noi trebuie sa facem cunostinta, ca de ...Avem stickere LOGAN CLUB.
                  La asta m-am referit...Pentru a avea un sticker pe masina ar trebui ca macar sa aiba masina la my ride, sa spuna prenumele, o poza cu masina si nr de inmatriculare, nu sa-l strig pe strada...Gelica boierica sau mai stiu eu cum
                  Dar vad ca ati sarit toti pe mine sa ma acuzati
                  Imi pare rau de comunitatea din care am facut parte.
                  Ma retrag deoarece am fost acuzat de CRISNEG, nu pentru ca un neicanimeni a incercat sa ma denigreze .
                  Ati castigat un gelica, ati pierdut un sorin_pss...
                  Unii domni o sa se bucure
                  p.S. Donez stickerele LOGAN CLUB
                  Originally posted by vitriol View Post
                  Gelica asta vine si se adreseaza la modul asta lu' Sorin, si voi tot pe Sorin incercati sa-l calmati?
                  Vitriol, mi se pare mie, sau Sorin iar a atacat sub centura......?????????????????? ia spune , cine trebuie calmat? nu zic ca Gelica nu are si el jumatate lui din vina pentru care era sa plateasca cu un ban pentru 2 saptamani daca nu ma oprea Cristi_Xp si Seba....dar si altii care pozeaza in victime o cam cauta, cu lanterna<lumanarea e demodata> si iar o sa zica ca am ceva cu el si ca o sa am bucur ca a "demisionat" din club.
                  Amice, coleg de forum, Sorin_PSS, repet:
                  1. NU am nimic cu tine atata timp cat nu ma calci pe coada si vad ca nu ratezi nici o ocazie sa o faci.
                  2. Nu ma bucur ca ai renuntat la calitatea de membru al loganclub, dar mi-e indiferent ce faci
                  3. asa cum eu te-am lasat in pace si nu am zis nimic de tine atata timp cat ti-ai vazut de treaba ta, asa vreau sa ma lasi naibii in pace sa-ti vezi in continuare de treburile tale fara sa ma ataci de fiecare data cand nu-ti convine tie cate ceva.
                  4. daca ai ceva de spus, spune-mi in fata la intalniri.
                  5. o repet pentru a "n"-a oara. Ai fost penalizat la momentul respectiv conform regulamentului asa cum au fost penalizati si alti membri care nu au facut atata caz.
                  6 in rest toate cele bune iar in caz ca nu iti schimbi hotarerea de a parasi clubul, desi sper sa te razgandesti, iti urez: sarbatori de craciun fericite alaturi de cei dragi si un an nou plin de realizari si de impliniri! La Multi Ani!
                  Last edited by NerviiMei; 29 November 2008, 08:58.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Sunt 5 grade azi si o sa mai si ploua .Unde ne cuibarim?
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne vedem la polivalenta si acolo ne punem de acord in ce "carciuma" ne mutam fundurile inghetate :P

                      eu sper sa ninga prietenii stiu de ce.
                      Last edited by NerviiMei; 29 November 2008, 09:08.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Imi pare rau nu pot ajunge azi, numai bine va doresc.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Si eu m-am trezit cam tarziu....N-am ajuns!
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Nici eu nu am ajuns azi,am fost plecat din Bucuresti.Ceva poze de la intalnirea de azi sunt?

                            Comment


                            • O sa puna bezme...Cand ajunge acasa

                              Comment


                              • Nici eu nu am ajuns azi desi as fi vrut.

                                Am fost la serviciu si am stat pana mai tarziu am avut treaba si nu am ajuns.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google