Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai baietii..Ne organizam putin ptr data de 20. Mai schimbam si noi privelistea ? Nea Crisneg..Intra tati in ei si dezamortestei
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Imi dati ma.. Masina ?)) sunt in stare cu orice masina.. Sa ajung la stirile de la ora 17.. Probati-ma )

      Mi-am adus aminte.. Ca tot lucrez in domeniul contabilitatii.. Ma gandeam sa-mi deschid o firma cu prestari servicii.. Gen... "iti aduc masina.. Dauna totala" eftin
      Last edited by NerviiMei; 11 December 2008, 07:33. Reason: postare consecutiva.
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • Am sa vin si eu pe 20 daca ma primiti

        Comment


        • Originally posted by Thejock3r View Post
          hai baietii..Ne organizam putin ptr data de 20. Mai schimbam si noi privelistea ? Nea Crisneg..Intra tati in ei si dezamortestei
          mi-e frica, ca ma bag si nu mai ramane nimic Cosmine :P
          Am revenit,"plin de praf" dar intreg
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • Hai tati, cu talent, niste detalii...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Haideti , cei din Buc , sa ne organizam, sa fim cat mai multi,..Sa mai schimbam peisajul Sa va vad cat mai multi din Turnul Chindiei
              Last edited by NerviiMei; 12 December 2008, 05:02.
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Salut sambata asta are loc intalnirea?
                As vrea sa ajung si eu pentru prima oara.

                Comment


                • Da se va tine intalneala...Deci te asteptam. Eu cred ca voi ajunge la polivalenta cu loganul de data asta.



                  ATENTIE!!! persoana care mai aduce in discutie divergentele dintre acest forum cu un "alt forum", in cadrul acestui topic, are cartonas rosu de la mine fara avertisment prealabil! sa nu avem vorbe la proces.
                  Last edited by NerviiMei; 12 December 2008, 05:17.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Domnule K eu cred ca pe acest forum sunt persoane carora nici nu ar trebui sa le raspundem intrebarilor.....Persoane care au dorit raul membrilor acestui forum...CU Ceva timp in urma.
                    se pare ca s-a uitat, sau s-a trecut cu vederea
                    Last edited by NerviiMei; 12 December 2008, 06:11.
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • Nu crisneg, doar ca nu vreau certuri pe aici. Ce-or sa creada userii noi ca suntem niste scandalagii. N-o sa mai fie interesat niciunul sa participe la intalnire. Asta era ideea.

                      bine, eu nici pana in ziua de azi nu stiu exact motivele pentru care s-a ajuns la divergente. adevarul oricum nu o sa-l aflu niciodata.
                      Last edited by NerviiMei; 12 December 2008, 06:15.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Ba sti foarte bine motivele pentru care sa ajuns la divergente si traiesc cu impresia ca iti place sa faci pe inocentu. Prin posturile tale cu majuscule si pe fond rosu cu tenta amenintatoare cred ca mai mult tu lasi impresia cum ca ar fi divergente pe acest thread, parerea mea sincera este ca ar trebui sa fi si tu moderat, cumpatat in afirmatii, cum ceri la alti sa fie(mai ales ca nu sa depasit limita bunului simt)...Gasca mea nu poate sa stea linistita, nici o clipa...
                        Last edited by felixb; 12 December 2008, 07:11.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Felix, nu ai de unde sa stii ce stiu eu. Iar eu stiu franturi din diverse divergente cu diversi useri. Inca nu am reusit sa trag o concluzie clara in aceste cazuri < cui ii apartine vina>. Adevarul e pe undeva pe la mijloc si probabil nu-l voi afla niciodata.

                          si uite asa dam frau liber altor contre pe aceeasi tema.

                          c'est la vie, c'est la guerre!
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Ba sti clar, ai vorbit cu mine pe aceasta tema si pe langa asta ai si citit la bucuresteni ce sa intamplat la momentul ala...INOCENTULE.
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • Originally posted by Paulll View Post
                              Salut sambata asta are loc intalnirea?
                              As vrea sa ajung si eu pentru prima oara.
                              Poate va faceti timp sa imi raspundeti si mie.

                              Comment


                              • In fiecare sambata la ora 15 la Polivalenta are loc intalnirea
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google