Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As vrea sa vin si eu, tot pentru prima oara !
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Sunteti asteptati !!!! Sa faceti voi ceva sa nu apareti sambata...Ca nu sh ce fac..
      Bine ati venit in club ! ;)
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • O sa va dezvirginez eu.. cu prima intalnire.. Ca vad ca aveti emotii ) va fac eu rapid prezentarile! Deci la POLIVALENTA la 15:00
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Bine ati venit in acest club al pasionatilor de Logan.
          Va asteptam Sambata la orele 15.00 Sala Polivalenta !
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • Originally posted by felixb View Post
            Ba sti clar, ai vorbit cu mine pe aceasta tema si pe langa asta ai si citit la bucuresteni ce sa intamplat la momentul ala...INOCENTULE.
            da, tocmai de asta spun ca nu stiu care-i adevarul felix, nu stiu si parerea taberei opuse.
            Originally posted by Paulll View Post
            Poate va faceti timp sa imi raspundeti si mie.
            Originally posted by Eu4yas View Post
            As vrea sa vin si eu, tot pentru prima oara !
            Originally posted by DomnulK View Post
            Da se va tine intalneala...Deci te asteptam. Eu cred ca voi ajunge la polivalenta cu loganul de data asta.
            Paulll si eu4yas daca citeati olecuta mai atenti ati fi vazut ca v-am raspuns, chiar cu o alta culoare pentru a va atrage atentia. :P
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Bezme nu mai speria oamenii..........
              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

              Comment


              • Deci maine o sa ajung la intanlire calare pe 85 de cai putere si un cuplu de 127 nm.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • \:d/ ihaaaa..Se pare ca usor usor..Vrei sa te ridici la nivelul de echipare al masinii mele \:d/ Sa te vedemmmm
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Bine am sa ajung si eu pentru prima data

                    Comment


                    • Gata si io....Si-asa fac 5 minutele pana acolo
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Maine lucrez din pacate da mi-as dori sa ajung si eu cu cei 210 caluti putere ( ca sa nu oboseasca ii pun sa traga cate 70 si din cand in cand ii mai schimb intre ei ii mai vand pe aia obosoti si cumpar altii noi )

                        dc nu ajung distractie placuta.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Zi-i lu' Pacanel ca tre sa te vezi cu "Dani da la Zestar" si scapi usor...
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Faceti si voi poze sa vad si eu. Ocupat, sigur nu vin.
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • Salutare ....Va rog dati-mi un numar de telefon al unui membru LCB (persoana de contact) deoarece un iesean vrea sa ajunga maine la intalnirea voastra...Si ar dorii sa vorbeasca cu cineva inainte...Pt afi sigur ca gaseste locul stabilit multumesc anticipat
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Auziti am si eu o rugaminte de unde pot face si eu rost de un sticker (loganclub).Sunt pe aproximativ 2 luni pe forum si as vrea sa vin si eu la o intalnire de a voastra ce trebuie sa fac

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google