Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahaahahahahaha.....te cred......dar n-am bagat de seama hotelul......am sa ma uit mai atent data viitoare....cand merg acolo chiar in nicolina cobor......poate verific si paturile
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Tare rau poza trei. Mai prozac, au fost extraterestri sau fantome pe acolo pana sa ajung eu ? Multumim pentru poze ;).
      sigpic
      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

      Comment


      • Pai am inghetat cu baietii putin pe acolo cam juma de ora cred ( foarte de gasca baietii apropo ) si apoi am plecat la o cafeluta ca deja eram leoarca la cum ploua afara
        Scuze pentru calitatea pozelor, imi inghetase mana pe aparat, si il am si de putina vreme imi cam prind urechile cand il folosesc

        Comment


        • la 4 nu era nimeni. salutari

          Comment


          • Cred ca te-nseli un pic....sincer acum
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • stiam ca vii tu.. si.. am plecat repede ) intalnirea e la 15!!!!
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • Absent azi , deh unii mai si '' munceste '' . Data aviatoare. Poate va razganditi si mergem in deplasare !!
                Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                Comment


                • pai pe la 15 ... 15:10 ... incepuse sa vina lumea ... cred ca pe la 16 fara 20 am plecat ... nu mai rezistam nici unu, incepuse o ploaie ... :|

                  Comment


                  • "Pentru fiecare zona s-a creat un usergroup,care va aparea sub titlul de utilizator.Fiecare organizator de intalniri se ocupa de aprobarea cererilor pentru zona respectiva.Daca userul nu este din zona , nu acceptati.
                    Lista cu grupurile este aici, ( http://www.loganclub.ro/forum/memberlist.php ) va rog sa informati si restul userilor,ori pe PM ori pe threadul de intalniri."
                    Last edited by crisneg; 15 December 2008, 03:27. Reason: Automerged Doublepost
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • al cui este loganul in 2 culori ?

                      ca nu l-am mai vazut pe la intalniri.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Este al unui baiat din iasi, foarte foarte dragut, era cu treburi prin bucuresti!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • oricum si cu vremea asta urata tot ne-am strans cativa , si cei care au venit au primit si cadou de la mosu' pentru loganezzz ! ! !
                          Last edited by B-64-MVP; 15 December 2008, 17:30.
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • bre da cadoul meu ?


                            respect pt baietii din bucuresti... semanam... nici ploaia si vijelia nu ii impiedica sa se intalneasca mi-a placut si am ce sa povestesc la iasi..... imi pare rau ca nu am putut sta mai mult dar se pare ca voi fi mai des prin bucuresti deci voi participa mai des la intalnirile voastre

                            revin cu poze si un review zilele astea.... abia la ora asta am ajuns in iasi.... sinaia e de vina :P

                            PS asta e contul spartanitzei

                            Comment


                            • e si pentru tine, l-am pus la pastrare , promit ca la urmatoarea intalnire la care vei fii prezent o sa-l primesti, sigur iti era de folos la sinaia :P !!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • eu din pacate nu am sa prea mai ajung pe la intalniri din cauza serviciului scap la ora 17.00 doar dak va mai gasesc la ora aia este ok

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google