Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare rau ca nu am ajuns...renovarea mi-a pus capac
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Nici eu nu am putut sa ajung,am fost plecat din Bucuresti.

      Comment


      • mai nimeni nu a ajuns si eu din pacate nici sambata nu ajung din cauza serviciului.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • hai bobby,laur nu da ti de veste pt sambata?

          Comment


          • Am postat si pe intalniri fulger.
            Deci sambata dimineata vrem sa plecam la Brasov si sa ne intoarcem seara.ne vom intalni cu LCBrasov acolo..apoi o ciocolata calda ,un cico,o bere fara alcool si partieee.Daca mai sunt doritori va rog sa va treceti pe lista+ toti cei de aseara care ati fost de acord .
            1.laur

            Comment


            • mai bine deschideai tu un topic separat la intalniri bucuresti unde sa faceti liste.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • vine cineva maine la polivalenta ??? si la ce ora ???
                logan 1,5'DCI /85cp.

                Comment


                • eu nu pot sa vin. am niste drumuri de facut, duminica ma duc pe motocicleta sa impart daruri copiilor de la cateva orfelinate din bucuresti. v-am facut o invitatie intr-un topic..dar vad ca nimeni nu a reactionat in nici un fel.
                  Last edited by NerviiMei; 20 December 2008, 13:32.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Craciun fericit pentru toti loganistii din tara
                    la multi ani si craciun fericit

                    Comment


                    • din partea clubului logan brasov un craciun magic plin de bucurii si daruri multe !!!!!!!!!!!!!
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Craciun fericit si sarbatori imbelsugate tuturor loganistilor!!

                        Comment


                        • Cele mai calde salutari si urari de aici de pe malul Dunarii. Sarbatori fericite va ureaza loganclubul Galati. La multi ani.

                          Comment


                          • Un calduros Mewy Chwistmas la toata lumea, tot Logan Clubul !!!

                            P.S. Sambata mai serviti munte ?

                            Comment


                            • Din partea Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Craciun Fericit plin de bucurii si daruri multe si un An Nou mai bun si cu multe realizari.La Multi Ani !!!!!!!!!!!!!
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • mai potoliti-va ma...mos craciun nu exista!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google