Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoase pozele. pe data viitoare ;)

    Comment


    • FFFF frumoasa intalnirea, frig.....dar ce sa-i faci....vb lu' Basescu:"Iarna nu-i ca vara"

      Jok3r-ul........un artist nedescoperit, dar promite!!! Multumim pozarilor nostri pt aceste poze fff reusite.

      sigpic

      Comment


      • sal imi pare rau ca nu am putu venii la inatalnire dar am fost la munca poate data viitoare aaaa si apropo vreau si eu un stiker

        Comment


        • In ultimul timp am cam lipsit de la intalniri nu ca inainte eram foarte prezent asa ca imi cer scuze fata de colegii de forum pentru absente.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Proaspatul autocolant achizitionat cu LoganClub si montat pe frigul de afara a tinut exact pana la primul spalat
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Pai autocolantul nu se pune la sub 10 grade...nu mai zic ca zilele astea abia a fost 1 grad
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • pai mai gmv tu speli masina iarna sub 10 grade? La primavara nene !! Glumesc! las ca o sa se mai gaseasca altul..
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Sambata sper sa reusesc si eu in sfarsit sa ma prezint la intalnire. As mai vrea si eu un sticker daca mai sunt , in special cel de pe luneta dar si cel de pe parbriz
                  Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                  Comment


                  • Luneta vreu si eu ...

                    Comment


                    • offff iar am pierdut intalnirea, am fost cam ocupta si nu am mai intrat pe forum (((( sper sa fiu mai atent si sa vin si eu la urmatoarea intalnire si vreau si eu un autocolant cu loganclub
                      Megane II faza II 1.5dcI K9K

                      http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                      Comment


                      • am doar stickere de parbriz cu LOGAN CLUB de tipar.
                        NU mai postati aici va rog decat referitor la intalnirea OFICIALA.
                        ;) blink blink
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • bine ma bine !a fost fain si frig

                          Comment


                          • sambata?

                            ne anuntam ? ora 15: 30 in locu` ala cu vedere la ocean

                            Comment


                            • ochelari de soare, umbrela, sezlong, briza marii...asta, a oceanului, o p[ina colada in stinga, o blonda apetisanta ce s unge cu ulei in dreapta, etc.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • ....si manusi in maini si ciorapi de lana in picioare !
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google