Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si un vin fiert pentru mentinerea unei temperaturi adecvate...
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • exista vin fara alcool?????
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Originally posted by bobbyred View Post
        si un vin fiert pentru mentinerea unei temperaturi adecvate...

        Originally posted by dsign View Post
        o blonda apetisanta ce s unge cu ulei in dreapta, etc.
        Da-l draq de vin ... blonda de ce o ai, nu sa-ti mentina temperatura !?!?!?

        Comment


        • pai cine are blonda dar eu am bruneta...pentru tine thejock3r caut si vin fara alcool
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • ma anunt ca vin la intalnire ...




            citat " Vinul fără alcool este o ofertă excelentă automobiliştilor. Se potriveşte ideal pentru persoanele, convingerile şi principiile cărora contravin consumului de băuturi alcoolice.


            am gasit

            Comment


            • Originally posted by gmv97 View Post
              Proaspatul autocolant achizitionat cu LoganClub si montat pe frigul de afara a tinut exact pana la primul spalat


              trebuia sa lashi si tu masina la soare sa stea sa prinda colantul ala , mai putea sta masina si asa cateva zile :P
              http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

              Comment


              • Ma anunt si eu azi la ora si locul stabilit.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Astazi se tine vro intalnire .............................tot ora 15:00 a ramas, tot polivalenta?.....s-a mai modificat ceva?.....
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • eu ajung ...

                    Comment


                    • as venii si yo dar nu am masina este in service dar dak exista binevoitori sa ma ia accept oferte 076.88.95.258




                      GATA AM PRIMIT OFERTA...MS ORICUM
                      cine vrea o visinata? sa stiu sa aduc
                      Last edited by crisneg; 17 January 2009, 15:30.

                      Comment


                      • Incerc sa ajung si eu...
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • O intalnire reusita,22 de masini! Bravo baieti..se vede ca vine primavara

                          Comment


                          • Inco o intalnire ca in bucuresti, vreo 22-23 de masini prezente. Frumos , cam frigulet dar asta e . Trebuie sa ne intalnim din ce in ce mai multe masini !!!!!!
                            P.S. Nu mai veniti fratilor cu tentatiile dupa voi ( compotul de visine ) ca unii sufera cu inima si nu se pot abtine
                            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                            Comment


                            • Cred ca era spart pe undeva borcanul ala ..ca se tot ducea compotul din el

                              Comment


                              • am ziceam si eu, dar am crezut ca e din cauza frigului si am vedenii. Ce sa mai, super tare intanlirea de azi.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google