Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ai venit ZIA . frumoasa masinuta ai si ar fi pacat sa fi fost si ultima intalnire oficiala ;)
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Buna seara, deci in fiecare sambata la ora 15 la Polivalenta are loc intalnirea? As veni si eu intr-o sambata daca se poate, daca prind masina chiar sambata viitoare, vreau sa vad si eu niste Loganuri frumoase, al meu este doar ingrijit si are 190.000 de km fara probleme, si chiar as dori sa vad si eu cum este comunitatea voastra, de mult timp citesc forumul si chiar mi-ar face placere sa asist la o intalnire sau mai multe cine stie.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Alex esti bine venit , stai linistit ca nu trebuie sa ai loganul tunat ca sa vii la intalnire , multe sunt stock
        Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

        Comment


        • sal, vin si eu sambata cu alexxpeed, daca apuca el masina venim amandoi, daca nu venim doar cu a mea, un logan verde cameleon, 1.5 dci, nu e mare chestie stopuri pe led ploape si capace oglinzi vopsite la misto de mine si capacele de altfel, negru mat
          un sofer atent se asigura de doua ori inainte de a trece pe rosu!

          Comment


          • asa tomu-le te asteptam si pe tine si pe alex !!! sa marim comunitatea de verde cameleon ))
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Comunitate de verde cameleon zici ... Pana acuma 3 masinute ... rosu sta mult mai bine :>

              Culoarea rosie are o comunitate mare ( Felix, Ady-P, BobbyRed, Eu, Skandal, Benoclu, Cristi_Wolf, Fica, Crisneg, Playmo, WUF-ul - intra si derivatele din rosu -, Gionik ( tot se pune ) ... )

              Comment


              • pai...tu o ai roz ) nu inteleg dc te bagi in comunitatea culorii rosii
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Originally posted by SilviuB View Post
                  Comunitate de verde cameleon zici ... Pana acuma 3 masinute ... rosu sta mult mai bine :>

                  Culoarea rosie are o comunitate mare ( Felix, Ady-P, BobbyRed, Eu, Skandal, Benoclu, Cristi_Wolf, Fica, Crisneg, Playmo, WUF-ul - intra si derivatele din rosu -, Gionik ( tot se pune ) ... )
                  pacat , trebuie sa sterg contu` si sa ma replofilez pe alceva
                  numai bine

                  Comment


                  • heheh..nu cred ca a fost cu intentie !!
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • @Thejock3r: Conteaza ce culoare e acuma ... in talon scrie ROSIE, ROSIE e

                      @andreea13: a fost fara intentie ... nu i-am enumerat pe toti ... Intrii si tu si cu GMV-ul la capitolul ROSU.

                      Comment


                      • Acum depinde si de care talon vorbesti..cel recuperat sau cel strainez ))

                        Comment


                        • Silviu pe mine mai uitat ? eu tot la capitolul rosu intru....

                          P.S: In ultima vreme am cam lipsit de la intalniri, dar o sa incerc deacum inainte sa ajung...
                          sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                          Comment


                          • Originally posted by B-64-MVP View Post
                            asa tomu-le te asteptam si pe tine si pe alex !!! sa marim comunitatea de verde cameleon ))
                            defapt e TAMU

                            are ceva daca vin cu masina jegoasa si cu un scartzait urat dupa mine?
                            Last edited by tamu; 19 January 2009, 21:58. Reason: Automerged Doublepost
                            un sofer atent se asigura de doua ori inainte de a trece pe rosu!

                            Comment


                            • Da da....hai cu verziturile ! Frumoase foc ce sa mai . Daca nu merge asa, intr-o vineri seara facem rost de niste vopsea si dam fix pe rosioare . Salutari tuturor saptamana buna sa aveti !
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google