Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti veni si in 3 roti daca vrei. Nu-ti cere nimeni sa speli masina sau sa mearga ceas. Omul conteaza, masina asta (Logan) doar aduce oamenii la intanlire.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • @Phanthom: Si tu intrii ... am scris si eu ce mi-a trecut brusc prin cap.

      @Laur: In cel original ... ala in care scrie si DACIA LOGAN ( cel putin asa cred si sper )

      Comment


      • mmmaaaaaaaa unde e BEZME ?
        iar e nunta fara lautarii?
        mormantare fara bocitoare e t c ?
        Last edited by darksid3; 20 January 2009, 01:05. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ok atunci o sa vin cu un scartzait urat dupa mine, va zic de pe acum, FOARTE URAT.. sambata, polivalenta, 15:00, meet u all there abia astept sa va cunosc. have a nice week pana atunci
          un sofer atent se asigura de doua ori inainte de a trece pe rosu!

          Comment


          • Originally posted by tamu View Post
            ok atunci o sa vin cu un scartzait urat dupa mine, va zic de pe acum, FOARTE URAT.. sambata, polivalenta, 15:00, meet u all there abia astept sa va cunosc. have a nice week pana atunci
            Ce oameni frate sa te c... in ei .O sa vii si cu noua zgarietura de cheie pe aripa dreapta spate, asta e .Eu sper sa vin si eu cu a mea, fara scartaieli si alte alea
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • sarumana grecule... aprecieri maxime, voi fi si eu prezent sambata.. eventual si vineri seara!
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • se face vreo intalnire si vineri seara? poate veni oricine?
                Last edited by darksid3; 20 January 2009, 15:44.
                un sofer atent se asigura de doua ori inainte de a trece pe rosu!

                Comment


                • sa traiasca loganistii...am si eu doi poze de la intalnirea de sambata....scuze dar abea acum am reusit sa le descarc...:p

                  bai nene sa ma invetze si pe mine cineva cum pun poze aici k nu cred k am reusit
                  Last edited by cliffbadboy; 20 January 2009, 15:29. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • @tamu..intalnirile oficiale se tin numai sambata de la ora 15 la POLIVALENTA.pe langa aceasta intalnire oficiala..se mai fac asa numitele intalniri "fulger" spontane... aceste intalniri se discuta aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...eni-t6294.html

                    Comment


                    • ah uite cine mai tine cont de mine sau mai bine zis cine ma mai tine in cont silviu

                      Comment


                      • Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gata masina azi am ridicat-o din service asa ca sambata vin cu masina si nu am uitat sucul si apa plata

                        Comment


                        • boss

                          vreau si eu sa fiu anuntat cand au loc intalnirile...

                          Comment


                          • Scrie in titlu thread-ului...

                            Comment


                            • Originally posted by Eu4yas View Post
                              Da da....hai cu verziturile ! Frumoase foc ce sa mai . Daca nu merge asa, intr-o vineri seara facem rost de niste vopsea si dam fix pe rosioare . Salutari tuturor saptamana buna sa aveti !
                              A mea e jumatate rosie, jumatate neagra. Scap de vopsirea cu verde ? Asa fratilor, va asteptam langa noi pe toti. Ma refer aici la toti cei care citesc acest forum dar n-au curaj sa scrie sau sa vina la intalniri. Suntem o gasca frumoasa, ne ajutam cu tot ce putem intre noi si chiar merita sa va largiti cercurile de prieteni cu noi.
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment


                              • Originally posted by ady_p View Post
                                A mea e jumatate rosie, jumatate neagra. Scap de vopsirea cu verde ? Asa fratilor, va asteptam langa noi pe toti. Ma refer aici la toti cei care citesc acest forum dar n-au curaj sa scrie sau sa vina la intalniri. Suntem o gasca frumoasa, ne ajutam cu tot ce putem intre noi si chiar merita sa va largiti cercurile de prieteni cu noi.
                                Hmmmm....m-am gandit si zic sa nu le mai vopsim. Mai bine le colantam "Sunt Verde Cameleon"
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google