Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PS -
    Am sa incerc Cristiane am sa fac tot posibilul , si poate data viitoare am sa-i cunosc si pe cei noi mai bine

    Am mai uitat ceva :

    BEZMETICULEEEEE !!!!!! sa vezi ce bataie a-ti trag de te sparg in doua si ajungi subit la 60Kg

    Ce mai face Irina ? Se plimba cu Octavia , daca mai vrea plimbare cu Logan sa-mi spui ca nu este problema
    MotorSport pentru 402ml.

    Comment


    • cu placere cu placere.
      sa il porti sanatos.
      Poate imi dati vreo idee despre o firma care face colantari/stickere sa facem un numar mai mare de stickere...mai ales cele mici pe spate.
      Cei care nu ma au pe mess adaugati CRISNEG in lista voastra si stabilim acolo cum si ce facem in legatura cu abtibildurile.
      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

      Comment


      • imi pare rau ca nu am ajuns mici impedimente ! Astept pozeleeeeee
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • chiar a fost frumos!multumesc mult colegilor pt stick!!!promit ca voi face tot posibilul pt a mai venii la astfel de intalniri!am rezolvat 3 probleme cu ajutorul vostru:stick,lumina de la ceata(se aprindea martorul cand calcam frana),si acceleratie(a mea e foarte tare)!MULTUMESC DIN SUFLET!asteptam poze!
          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

          Comment


          • Si-a luat felix alt BFF?...care?Ala din poza?Sa nu-mi zici ca e pe benzina. hahahahahahaha
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • asa ziceam si eu Darkside...unde e dieselarul convins?))))))0
              acu umbla cu motor de 2.0 16 V .....
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • Asa Felix, s-o stapanesti sanatos si vre-o doua turbine pe benzinarul ala...se vezi de ce
                Last edited by darksid3; 24 January 2009, 21:04.
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Inca o intalnire reusita ....sa vina pozeleeeee....oricum marfa masina lui Felix
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • frumoasa intalnirea de azi se vede ca vine primavara de pe acum :P

                    n-ai pt ce CRISNEG sper sa te ajute sa nu mai arzi scaunele ca pana la urma ai sa mergi doar cu tamburel
                    Last edited by crisneg; 25 January 2009, 16:06. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Misto azi, parcare neincapatoare. Cristi, stickerul meu cand ?
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • salutare baieti..imi pare rau ..ca nu am putut sa ajung mai devreme..pff shopingul asta!!!...oricum a fost ok!regret ca nu am apucat sa vad si eu "FURIA ROSIE"..in posesia d-lui Felix..c'est la vie....sa o stapaniti fara probleme si sa va bucurati de ea,are ff mult potential.nenea crisneg stiu eu un magazin...de stickere,accesorii si colantari de unde mi-am luat si eu diverse lucruri...si stikeru'cu loganclub. id:viorel_the_best

                        Comment


                        • Furia rosie a lui felix e pe cale sa devina argintie si cu miros de benzina
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Super intalnirea de azi. Ar cam trebuii sa rezervam 2 parcari.
                            Felix s-o stapanesti sanatos !!!
                            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                            Comment


                            • Andreea , nu ai mai avut "clisee " de ai facut doar atatea poze?? se pare oricum ca a fost f frumos !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google