Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce de pozeeee.....super tare!deja sunt dependent de forum,de club,de intruniri!multumiri multe fotografului!la mai multe intruniri si cu mai multe masini!stai sa vezi vara cand o fi cald afara!
    Last edited by odorog; 1 February 2009, 00:56.
    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

    Comment


    • Ce de lume azi...Miting frate) si ce de poze ,multumim domn fotograf,astept si restu de poze....
      sigpic

      Comment


      • ohhhh...ptr atatea multumiri primite..parca v-as poza toata viata Placerea a fost de partea mea. Daca erati urati nu va mai fotografiam Imi cer scz Alex ca nu te-am prins in poze, pp ca aveai o comanda mare , daca ai plecat. Cu Tamu, nu m-am intalnit deloc !
        Numai bine ,
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • eeeee mare agitatie..eee mare aglomeratie.....frumos.nenea joker place de u..faci poze marfa...si multe.

          Comment


          • Avem fotograf domne..ce sa mai

            Comment


            • ce mai pipota imi creste in mine ))
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • pai eu am inceput sa intru pe aratura in parcare, ca nu mai e loc prin fata :P ! ! ! multa lume, organizatie de organizatie ! ! ! 30 de masiniiiii talentttt ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Thejock3r-e fa si tu bre poze cand surubaresc la masini...sa vada lumea ca-s priceput. la altii le faci dar mie nu
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Hopaaaa, talent mecanic printre noi si nu zice nimic. De led-ul meu ce se aude ? Imi sta bricheta neluminata ...
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • treci pe aici sa ti-l fac sau trec eu pe la tine?
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • hehe..daca erai in bataia megapixelilor Nea K , fii sigur ca te "impuscam". Data viitoare o sa fiu mai pe faza
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • da.da.da....sa nu uiti .... altfel ma supar si nu mai vin, bere, gin, vodka....
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Chiar daca nu apare in poza, pot sa confirm ca DomnulK se implica direct cu chei si surubelnite, ori de cate ori un membru se plange de o problema. Cand am ajuns eu la intanlire era "pe treaba" la masina lui HDZ. Nu a fost surprins de lumina blitzurilor pentru ca nea fotografu', alias Cosmin, aka Thejock3r, a ajuns la 15 min dupa mine, deci DomnulK probabil rezolvase problema.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Frumoasa intalnire domnule, frumos...
                              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                              Comment


                              • Salutare si numai bine! Ma bucur ca (mai) existati.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google