Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tari pozele faina intalnire si promit ca o sa mai vin chiar daca vin din ploiesti numai bn
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • sli_waz respectele mele, eu , in locul tau, nu stiu daca as fi batut drumul asta doar ca sa vin la intalniri.
      Ai toata admiratia mea! te mai asteptam!!!!

      Domnule CrisNeg...poate puneti la cale o deplasare la ploiesti sa mobilizam lumea de acolo la intalniri.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • bai fica.. am crezut ca ai murit.. dar ti-am vazut masina..
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Bezme de zici ceva de FICA VIKINGU' ai de aface cu mine asa ca ai mare grija
          si cum zice THEJOCK3R sa vezi necaz cu nea fane babanu ca ia fugit calul
          crisneg si gionik..........prietenii stu de ce .......

          Comment


          • va sparg
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • E e e ce sa faci eu unul de 2 saptamani ma chinui sa ajung si tot degeaba dar Sambata ori ce ar fi nu mai lipsesc si nu ma mai intereseaza de nimeni si nimik fug de la munca ca altfel nu se poate.
              Super tare petrecerea
              Abia astept sa o prind si eu Sambata pentru prima oara.

              Comment


              • te asteptam ! sper sa te simti bine in compania noastra
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Ne adunam din ce in ce mai multi, e clar ca si @ascristian_28 o sa se simta bine si o sa-i intre microbul in sange. Bine ai venit pe forum !
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • categoric!zic din experinta proprie!treaba asta cu loganu,cu forumu e un drog!ar trebuii sa scrie undeva"creeaza dependenta"!bun venit pe forum!
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • de abia acum imi merge si mie forumul pentru a posta.
                      MDA...FICA VIKINGU' a rupt normele la intalnire ....
                      Bezme....ticutzo....ti-ai tras masina noua....gri ca sobolanul....o sa iti lipseasca GOLANUL
                      Multumim tuturor pentru prezenta si va mai asteptam si cu alte ocazii.
                      Numai bine
                      Last edited by crisneg; 3 February 2009, 01:00. Reason: Automerged Doublepost
                      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                      Comment


                      • ATENŢIE
                        Prezenţa la întâlnirile săptămânale de Sâmbătă, ale Logan Club Bucureşti, poate crea dependenţă !!!
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • si e buna dependenta asta ! ! ! asteptam cati mai multi la intalniri sa umplem 2 parcari !!!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • nu creeaza dependenta e pasiunea pt masini si iubire pt masinile noastre
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • si unde spui ca sunt intalnirile astea si la ce ora poate imi fac si eu timp sa trec pe acolo

                              Comment


                              • Scrie in titlu : Sambata la ora 15 la Polivalenta
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google