Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by crisneg View Post
    da...chiar v-as ruga sa nu ne abatem de la titlul forumului.
    Se fac si mici exceptii de la regula pentru cauze nobile.
    Frumoase fotografii, revin cu scuzele de rigoare, sunt la Suceava saptamanile astea.
    Vreau sa extind Logan Club si prin aceste zone.
    Va pup !!!
    pentru o cauza nobila, ma abat eu de la titlul forumului
    Nu inteleg partea cu "Vreau sa extind Logan Club si prin aceste zone"
    tu ar trebui sa te ocupi de LOGAN CLUB BUCURESTI pentru care ,inca, esti intitulat "organizator". Vrei sa te ocupi de alte zone, dar de Bucuresti cand te ocupi??? Se organizeaza intalnire la Brasov, pentru care tu ar fi trebuit sa fii primul care organizeaza aceasta deplasare. Corect?
    Stii ce a fost ieri la Polivalenta??? Nu stii, pentru ca tu te extindeai prin alte zone.
    "SEFULE", ieri la polivalenta am vazut , pentru prima data, o organizare. Stai, nu te bucura, nu erai tu in prim plan. Erau 2 baieti care ar trebui sa ne reprezinte, ADI(14 DAS) si LIVIU(skandal). Au pus punctele pe "i".
    In concluzie, nu vreau sa intru in polemica iar, cu tine. Dupa intalnirea de pe 1 martie, de la Brasov, imaginea si organizarea LOGAN CLUB BUCURESTI va suferi schimbari majore in ceea ce numim organizare, coordonare si imagine.
    Iti urez succes "in alte zone"
    p.s. cat mai ai inca "puterea", ma astept la alte penalizari din partea ta

    Comment


    • Hop si eu.Cei din Ilfov cum tre sa procedeze?Unde ar avea loc si ei
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Tot la noi au si ei loc. Bucuresti, Ilfov si cine mai vrea ... nu conteaza de unde.

        Comment


        • Si eu sunt de parere ca ar trebui sa se faca ceva in bine pentru Logan Club Bucuresti. Saptamana asta nu am ajuns, dar am un exemplu de saptamana trecuta: parcarea unde ne adunam de obicei ... plina de Opel Club. N-am nimic cu baietii de la Opel, au fost de treaba si ne-au inteles, am dat parcarea in doua, Logane pe o parte Opeluri pe de alta. Aici s-a simtit din nou lipsa organizatorului. Ar trebui sa avem o discutie mai mult decat serioasa la intalniri.
          sigpic
          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

          Comment


          • Originally posted by marianhorduna View Post
            Hop si eu.Cei din Ilfov cum tre sa procedeze?Unde ar avea loc si ei
            Au loc alaturi de noi atata timp cat sunt prezenti la intalniri
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Stiu ca sunt din Campina,dar majoritatea timpului o petrec in Bucuresti,deci sambata viitoare cred ca dau o fuga sa va cunosc si eu
              Numai bine si sper sa va rezolvati problemele.
              P.S. Club Kia vor sa organizeze un mars de 200 de masini cu care sa intre in cartea recordurilor cat de curand,gen sambata viitoare...am un prieten care e membru si se duc la Brasov toti.
              P.S. Cred ca sunt mult mai multe loganuri in tara decat Kia deci cu putina organizare am putea sa facem si noi ceva de genu.
              Last edited by dreamster; 15 February 2009, 19:40. Reason: adaugire
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • dreamster, nu sunt probleme la noi in club. Ne intelegem cu totii foarte bine si ne ajutam ori de cate ori avem posibilitatea. Privite din exterior ar putea parea probleme, dar nu e asa. Sunt discutii pentru o organizare si mai eficienta, atata tot. Te asteptam alaturi de noi, o sa descoperi o gasca super.
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • Sorin_pss

                  vad ca iar incepi sa creezi atmosfera. sper sa-ti treaca.
                  Last edited by NerviiMei; 15 February 2009, 20:22.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Ok,si voi o sa dati de un loganist super Ne vedem curand si ma bucur sa aud ca nu sunt probleme. Scuze ca m-am bagat ca musca.
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • Originally posted by sorin_pss View Post
                      pentru o cauza nobila, ma abat eu de la titlul forumului
                      Nu inteleg partea cu "Vreau sa extind Logan Club si prin aceste zone"
                      tu ar trebui sa te ocupi de LOGAN CLUB BUCURESTI pentru care ,inca, esti intitulat "organizator". Vrei sa te ocupi de alte zone, dar de Bucuresti cand te ocupi??? Se organizeaza intalnire la Brasov, pentru care tu ar fi trebuit sa fii primul care organizeaza aceasta deplasare. Corect?
                      Stii ce a fost ieri la Polivalenta??? Nu stii, pentru ca tu te extindeai prin alte zone.
                      "SEFULE", ieri la polivalenta am vazut , pentru prima data, o organizare. Stai, nu te bucura, nu erai tu in prim plan. Erau 2 baieti care ar trebui sa ne reprezinte, ADI(14 DAS) si LIVIU(skandal). Au pus punctele pe "i".
                      In concluzie, nu vreau sa intru in polemica iar, cu tine. Dupa intalnirea de pe 1 martie, de la Brasov, imaginea si organizarea LOGAN CLUB BUCURESTI va suferi schimbari majore in ceea ce numim organizare, coordonare si imagine.
                      Iti urez succes "in alte zone"
                      p.s. cat mai ai inca "puterea", ma astept la alte penalizari din partea ta
                      pss nu vreau sa reprezint pe nimeni si nu am facut nimic iesit din comun , pur si simplu am propus impreuna cu ADY , o sigla si ne gandeam la un bar , am discutat cu totii despre acest lucru si am ajuns toti la concluzia ca ne trebuiesc aceste lucruri , pe parcurs se vor rezolva . eu chiar nu am nimic cu nimeni , am curiozitati la care se pot raspunde in 2 cuvinte si atat , nu cu rautate sau eu stiu ... ca vreau sa schimb pe cineva . nu ma intereseaza cine e organizator atata timp cat am cu cine vb la intalniri , si ma simt bine in acest club. din ce ai scris tu se pare ca ai probleme mai vechi cu crisneg, si sunt surprins ca numele meu apare in discutia voastra. dupa parerea mea fiecare la randul lui trebuie sa propuna ceva sau sa aiba o actiune spre bunul mers al clubului dar asta nu inseamna ca are ceva cu organizatorul sau ca nu este de acord cu actiunile acestuia.

                      multa bafta si sper sa nu creez discutii in continuare , nu isi au rostul.

                      Comment


                      • parerea mea ca daca nu ne vom organiza si coordona mai bine...numai noi vom avea de suferit....unii dintre noi se incanta ca vin doar la intalnire si e in regula.....pfff! Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu sa stam toti la masa rotunda si sa ne intelegem asa cred eu ca este frumos..dupa logica mea.la polivalenta ....este de abia inceputul dragi colegi...asa se va intampla de acum incolo....o sa vedeti.

                        Comment


                        • Frumoasa intalnire baieti Imi pare nespus ca nu am ajuns dar asta e alta data cu alta ocazie! Cum naiba o sa rzolvam noi cu intrarea spre Polivalenta Saptamana trecuta am crezut ca a ost o exceptie..insa vad ca a devenit o problema !!! (ai naibii politisti - eu mi-am luat amenda acolo ptr stationare interzisa - dc nu sta nimeni acolo sa interzica parcarea :| )
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • singura solutie este s amutam locul de intalneala. la piata constitutiei ar fi ok. e aproape sau cel putin la aceeasi distanta fata de majoritatea dintre noi. problema e ca vine vremea calda si vor fi manifastatii cultural artistice si .....iar ne vom lovi de aceeasi problema.
                            propuneti locatii si vedem pe unde o mutam. OK?
                            se va face un poll unde vor fi trecute toate locatiile propuse.
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • vreau sa intru si eu in polemica dasta ma primiti? imi place scandalu si sa ma bag la inghesuiala.. sa-mi dau cu parerea.. si... las pe voi mai departe, iar kandrei.. vezi ca te pedepsesc ))
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Da Domnul K , haideti sa bagam la poll mai multe locatii (nu din aceasi zona) si ce se voteaza aia ramene.
                                atentie la ce bagati la poll.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google