Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din experienta nu va recomand sa folositi rondul din parcul Palatului Copiilor pentru intalnire! Cand eram mai mic si faceam automodelism la Palat, era destul de naspa sa intri cu masina in parcul Palatului: Politia comunitara "pazeste" parcul si se pare ca sunt destul de vigilenti...
    Sunt sigur ca daca vad baietii multe Logane parcate acolo, or sa se adune cu mic cu mare sa va ia la intrebari...
    sigpic
    ^Logan turbat (WIP)^

    Comment


    • Nu folosim rondul de la Palatul Copiilor. Ne intalnim sus in parc, langa Sala Polivalenta.

      sigpic

      Comment


      • Eu cred ca ar fi mai mine sa discutam maine la intalnire de viitoarea locatie a intalnirilor... Vine vara!!!!!

        Comment


        • Nu cred ca se pune problema de o noua locatie. Problema (sper sa nu fie vreo problema) este maine cu baby boy aia sau ce spanac se intampla la polivalenta.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Lasa mah sa speram ca nu au astia bani pe timp de criza sa cumpere toate porcariile la copii ...si sa vina mai putini ...speranta moare ultima
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Sincer daca e la polivalenta iara o expozitie eu unul maine absent nu am chef de inca o ora pe o bucata de 400m de drum la urcare sorry.
              In acest caz eu zic pass pe saptamana viitoare in aceste conditii.
              Mai citesc si maine topicul sa vad daca se schimba cum va locatia.
              Last edited by ascristian_28; 28 February 2009, 00:50. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Are cineva drum cand se duce la intalnire prin dorobanti, romana sau stefan cel mare? daca da se poate intalni si cu mine? multumesc...

                Comment


                • da, e baby day expo la polivalenta si la ora 7 antenaX dadea live de acolo si era cam full.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Pai si in cazul asta ce facem??????
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • Am trecut ieri pe la polivalenta, pentru ca am avut niste treaba acolo si intradevar e baby expo, si erau destule masini pe acolo, acum nu stiu cum o fi astazi.........
                      sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                      Comment


                      • Salutare.S-a hotarat ceva?

                        Comment


                        • Oameni buni.....nu avem cum sa schimbam locatia de pe o zi pe alta....sunt oameni care nu citesc zilnic forumul, oameni care stiu ca intalnirea este la ora 15 la Polivalenta. Eu zic astazi sa ne riscam, si eventual, data viitoare...sau cand o fi, daca cumva aflam cu o sapt innainte de intalnire ca sunt alte evenimente la Polivalenta, abia atunci sa ne reorientam, si in felul asta are timp toata lumea sa vada ca s-a schimbat locatia.

                          sigpic

                          Comment


                          • Sunt de acord cu tine Gionik....
                            sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                            Comment


                            • sambata viitoare concert holograf la polivalenta
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • Massimiliano ai pm de la mine......
                                sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google