Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vin si eu maine sper sa nu mai fie nimic in Polivalenta si sa urcam bine.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Originally posted by Thejock3r View Post
      cred ca apar si eu..sa va trag in poze
      tre sa apari obligatoriu...doar ejti foto oficial

      Comment


      • am uitat ca am un botez maine...
        ori intarzii si ajung pe la 17:00 ... ori sambata viitoare

        Comment


        • Originally posted by B-53-SDP View Post
          Vin si eu maine sper sa nu mai fie nimic in Polivalenta si sa urcam bine.
          Spera tu mult si bine ... O sa fie infern sus acolo ... eu o sa fiu prezent incepand cu 12 acolo sus ...

          Comment


          • Cred ca ajung si eu.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • da, vin si eu, bere, vodka, rom, coniac :P
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • ma primiti si pe mine daca stau decat o ora ? jobul este devina .

                Comment


                • da, te primim.

                  ANUNT UMANITAR: cine are o bormasina portabila si niste spirale de metal subtiri? poate sa o aduca azi la intalneala cu acumulatorul incarcat?
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Poate apar si eu, ca sunt la munca acum si termin tocmai bine.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • Prezent si eu.

                      Comment


                      • Vin si eu....chiar intentionez sa ajung mai devreme, datorita lui Silviu, care m-a speriat ca ar fi nu stiu ce organizat la polivalenta, si ma gandesc ca poate totusi daca ajung mai devreme.....nu o sa prind blocat.

                        sigpic

                        Comment


                        • S-a ivit o problema si trebuie sa ajung in alta parte, imi pare rau ca nu pot ajunge azi la intalnire....

                          P.S: sa faceti multe poze.....
                          sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                          Comment


                          • E nu stiu ce spectacol, DANSMASTER...insa nu era nimic grav aseara.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • Vin si eu cu masina bolnavioara
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • !abia astept sa repar "bestia" sa ajung si eu!!!!sa faceti poze multe...mi-e dor de ea!!!!!
                                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google